Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem anyám kezd rászokni...

Azt hiszem anyám kezd rászokni az ivásra, ötletek?

Figyelt kérdés

Ez vagyok én, előzmény:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szóval én 17/f vagyok. Anyám elvált aputól, és kapott egy kis pénzt a válás után. Ebből kifizette az adósságait, így maradt egy kevés. Sajnos az előző kérdésben leírt problémák továbbra is fennállnak. A válás előtt anyám berúgott, de rendesen. Annyira hogy nem bírt felmenni a tetőtérbe a szobájába, lent aludt. Oké, mondta, ez egyszeri alkalom volt, meg ideges a válás miatt.


Ma hazajön, tök ideges. Mondvacsinált okokból elkezdett velem veszekedni, én otthagytam. 1 órával később hallom hogy sír. Ekkor oda szoktam menni hozzá hogy "beszélgessünk", ez kb tagmondatváltásokat jelent nemtúl sűrűn. Ez úttal gondoltam nem, sírja csak ki magát. Később még hallom h mindig sír, és eszembe jutott, és félek attól hogy valami hülyeséget csinál. Lemegyek, megkérdezem miért sír. Aztmondja most jólesik neki sírni. Mondom jó. Nemsokkal ezután megint megnéztem, ekkor meg már tök jókedvű volt, sőt szórakozott. Láttam a sörös dobozt, meg látni lehetett rajta h berúgott, össze-vissza beszél, stb.


Kezdem azt érezni hogy anyámmal kezdünk eléggé elhidegülni egymástól. Állandóan rosszkedvű, nagyon ritka eset az ha normális, mégritkább hogy jókedvű. Az még frusztrálóbb hogy pl ma délben, ezelőtt az egész előtt, olyan jót nevettünk együtt hogy hihetetlen, tök jókedvűen ment el itthonról. A munkáját sem szereti, "papírtologatás" de majd elalszik közben, nagyon elege van belőle. De ott a másik oldal hogy most veszélybe került a munkája, így hol a munkaundor megy hol az hogy lesz-e munkája szeptembertől..


Én meg teljesen kivagyok, attól félek hogy valami hülyeséget fog csinálni. De emellett meg kezdem magamat egyedül érezni. Ő már nem az aki pár éve volt.


Ötletek?


2013. aug. 26. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És eközben apukád? Milyen a viszonyod vele? Nem tud valahogy segíteni? Mi történt a válás után?
2013. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apám már évek óta kilépett az életünkből, csak most váltak el, az ország másik végében lakik, ahogyan testvérem is.
2013. aug. 26. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj testvéreddel mert a kettőtök annyáról van szó te még azért fiatal vagy. Még most időben kell rávenni hogy menjen orvoshoz. (Szerintem neki is össze jött minden ? ) Lelkileg valami nem stimmel . Egy reggel amikor otthon vagytok kezdj el beszélgetni vele és mond el neki hogy te félted őt és a kapcsolatotokat és hogy mit lehetne tenni. Én legalábbis így próbálnám meg.
2013. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár testvéred nemtudom hány éves!
2013. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, üdv
2013. aug. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!