Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám állandóan ok nélkül...

Az anyám állandóan ok nélkül sérteget. Kezdem utálni őt?

Figyelt kérdés
Mindig valami sértő dolgot vág hozzám. Én elhiszem, hogy boldogtalan, meg ki van bukva, de ne már rajtam töltse ki, mert már lassan ott tartok, hogy kezdem megutálni őt is. Kezdek tőle is elhidegülni, mint az apámtól. Már régóta egy kedves szava nincs hozzám.

2013. aug. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mik miatt piszkál?Miket mond neked?

Gondolom hogy apróbb dolgok miatt van ilyen probléma.


Ha tényleg apróság,akkor mondd el neki hogy szereted,de ne sértegessen,mert nem tettél semmi rosszat.

2013. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szép tőle, gyermeimet soha nem szoktam sértegetni, beszélj vele és mondd el neki amit itt nekünk leírtál.
2013. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen anyának az utolsó dolog amit mondanék az hogy szeretem. nem mindig a gyereknek kell engedni, főleg ha nem szolgál rá a folyamatos sértegetésre.
2013. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!