Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám és a nővérem mindenbe...

Az anyám és a nővérem mindenbe beleeszik amit a hűtőben talál. Mármint úgy, ahogy van. Mit tudnék ez ellen tenni? BŐVEBBEN LENT! 14/L

Figyelt kérdés
Beleesznek a lábasba, nem tudnak maguknak kiszedni tányérba. Beleisznak a tejes dobozba, ásványvizes üvegbe. Szintén beleesznek a joghurtos-, tejfölös-, kefires dobozba ami nagyon undorító. Már mondtam mindkettőnek, hogy gusztustalanok, és moderálják magukat mert lassan ott tartok hogy semmiből se eszek, mert senki után nem eszek, nem iszok. Nagyon zavar engem...

2013. aug. 26. 14:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Nemsokára nagyon vékony leszel.
2013. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
rohadtul vicces vagy... -.-
2013. aug. 26. 15:00
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Csinálj magadnak egy herpeszt a szádra, és mondd, hogy valamelyikük fertőz.
2013. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Fú, nálunk ezt nem csinálják, de a barátnőmék egész családja... Azért nem szeretek hozzájuk menni, mert látom,hogy mit csinálnak... Ez ellen nagyon nem lehet tenni sajnos, de örülök,hogy benned van egy ilyen "ellenállás"... :) Bennem is van... 16/L
2013. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is ez megy. (Csak a nagypapa). Abból nem eszünk, hanem szépen veszünk magunknak a kajapénzből akkor, ha ennyire moderálatlan. Na azóta csak a tejfölbe nyal bele, de azt mi nem eszünk túl sűrűn.

Párommal és annak szüleivel lakunk, minket a társammal nagyon zavar, nem csak a viselkedés, hanem a számon utána nől ilyen nagy pattanás, vagy herpeszféleség ami fáj, mint állat. :(

2013. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
én nagyon undorodom ettől. és nem tudom, hogy mibe ettek már bele szóval nagyon jó a helyzet:))
2013. aug. 26. 15:09
 7/34 anonim ***** válasza:
Beszéltél már velük? Nem vagyok a híve ennek de én a helyedben a szemük láttára bele ennék, innék mindenbe, aztán közölném hogy herpeszes vagyok. Rá is játszhatsz, esetleg köhögj is mellé, és mond, hogy azt hiszed, elkaptál valamit...
2013. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
na ez egy nagyon jó ötlet:D
2013. aug. 26. 16:29
 9/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem szeretem ezt a finnyáskodást. Mégis mi a franc bajod lesz abból, hogy egy-egy kanállal kivesznek a lábasból/kefírből/akármiből?? Nem a lábasba nyalnak bele szó szerint gondolom, hanem kanállal nyúlnak hozzá -.-" és még ha idegenek lennének, megérteném, na de a családod..?? Ennyire finnyás nem lehetsz!
2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
hát pedig de:) :*
2013. aug. 26. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!