Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges, vagy...

Jogosan vagyok mérges, vagy hagynom kellene?

Figyelt kérdés

Közösen élünk a férjemel. Idáig úgy teltek a napjaink, hogy reggelre mentünk dolgozni és du. 3:30-ra már otthon voltunk. Örültem, hogy a véletlen úgy hozta, hogy mindketten kb egyszerre megyünk dolgozni. A nap többi részében meg elmentünk sétálni vagy bármi mást, egyszóval romantikusan teltek a szürke hétköznapok is. Este meg megnéztünk egy-két filmet. Filmnézéskor volt, hogy már az első film felénél elaludtam, tehát nem bántam, hogy ilyenkor nem beszél a párom hozzám.

De most minden megváltozott. A férjem több embernek is tartozik pénzel, ezt még a megismerkedésünk előtt kérte költsön. Idáig lassacskán tudta megadni, de most megpendült a vészharang, így a férjem elválalt egy délutános munkát du. 5-tő éjjel 11-ig. Így mikorra hazajön hulla fáradtan, akkor csak bekapcsolja a TV-t és azt nézi. Így meg együtt töltünk délután egy órát, meg este. Tegnap viszont megharagudtam rá, mert este beszélnék vele és csitít, hogy ő a filmet nézi. Egyébként filmcsomag van előfizetve, tehát annyiszor nézi és ott állítja meg, amikor csak tudja. Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy ilyenkor bar egymas mellett fekszünk az ágyban, nem szólhatok hozzá. Tudom, hogy fáradt, de akkor sem jó így :(

Azóta mióta egész nap odavan (3 hete) azóta minden házimunka rám maradt, a szex ami előtte napi szinten volt, lecsökkent heti egy max 2 alkalomra, plusz ugye elhanyagolva érzem magam.

Ő erre csak annyit mond, hogy kemény az élet, de muszáj dolgozni, hogy meg tudja adni a pénzt (ami előtte az ő hülyeségéből ment el), de az ilyen tempóban még nagyon sokára lesz :(



2013. aug. 26. 20:50
1 2
 1/14 Argloss ***** válasza:
Összeházasodtatok, te is rendelkezel keresettel. Ha segítesz neki visszafizetni sokkal hamarabb megszabadul az adósságtól és jóval hamarabb rendeződik az életetek.
2013. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nevezhetsz önzőnek, de nem akarom a teljes átdolgozni hónapokig, hogy az ő hülyeségét rendbe tegyem. Meg van aki bírja a napi 12-14 órát, de én nem.

Plusz akkor is hosszú idő lenne míg megkeresnénk annyit akár együtt. Főképp ez a gond, hogy nem plusz egy hónapig csinálná, hanem tovább tartana. :(

2013. aug. 27. 02:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz tőle??? Tartozása van, amit meg kell adnia. Ha nem segítesz neki, annál tovább fog tartani a plussz munka!
2013. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, és téged tényleg elvett ez a pasi feleségül? Szerencsétlen flótás :(
2013. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Argloss ***** válasza:
Nem tud ezzel mit csinálni csak akkor, ha megnyeri a lottót, vagy te adsz neki kölcsön. Hülyeségeket mindenki csinál az élete során, de ha te nem segítesz neki, mert ez az ő baja azzal te teszed tönkre a kapcsolatotokat... Sőt ezzel alacsonyítod le értéktelen papírdarabbá a házasságodat... Nem nagyon van olyan megoldás, hogy hirtelen pénze is meg rengeteg ideje is lesz az embernek, ráadásul még a füve is zöldebb lesz a szomszéd gyepjénél...
2013. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a válaszolók nem értik, hogy nem azzal van a gond, hogy a férje többet dolgozik, hanem hogy elhanyagolja a feleségét. Egyébként is, ő hozta össze a tartozásokat, nekem ilyen esetben a pofám égne, ha a páromat akarnám rávenni, hogy ő is dolgozzon mittudoménhány órákat az én hülyeségem miatt. Tudom, hogy nehéz így, de a férjnek nem szabadna elhanyagolnia a feleségét. Most a film miért fontosabb, mint hogy mondjon két kedves szót a feleségének?...
2013. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Argloss ***** válasza:
100%
Reggel 7-15-ig aztán meg 17-23-ig dolgozik a férje. Ennyi munka mellett igazából magával sem nagyon tud foglalkozni, ha még aludni is szeretne. Semmi meglepő nincsen abban, hogy semmi olyanhoz sincsen kedve amihez gondolkodni kell. Egyszerűen ekkora megterhelés mellett irreális elvárás a napi szex meg 3-4 óra beszélgetés. Még ha nem is nagyon megterhelőek a munkái estére akkor is az összes erejét leszívja a dolog.
2013. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hiába mondjátok, hogy segítsek neki. Több pénzről van szó, minthogy az én segítségemmel 2 hét alatt túl lennénk rajta. Ha meg én is többet dolgoznék, akkor még az a délutáni kis közös időnk sem lenne.

Én attól félek, hogy így el fogunk távolodni egymástól.

2013. aug. 30. 15:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy lelkiismeretesen visszaadja a pénzt és ezért a belét kidolgozza. Számoltad már, hány órát kénytelen dolgozni naponta ? Gondolom nem lesz ez így örökké, addig legalább Te ne cseszegesd. Ha Neked több az időd, fel sem kellene emlegetni, hogy a házimunka Rád marad. Ennyit talán Te is besegíthetsz a párodnak.
2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jogosan mérges, sőt... Ahelyett, hogy rinyálnál és hisztiznél segíthetnéd is... De egyszerűbb azt mondani, hogy Ő volt a b@rom te meg vagy a szegény szenvedő feleség...
2013. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!