Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom megjegyezte, hogy...

Apósom megjegyezte, hogy kövér vagyok. Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem, 1 héttel ezelőttig szoptattam, tehát fogyókúrázni nem nagyon tudtam. 60 kg voltam terhesség előtt, most 72 kg vagyok. 1,65 magas, 31 éves. Nem vagyok vékony, de ezen nagyon kiakadtam. Melegítőt szeretnék venni és megjegyezte, hogy lassan akkora kell mint anyósomnak (aki nagyon-nagyon jó súlyban van.) Mi ilyenkor a helyes hozzáállás ? Én a páromtól vártam, hogy kiálljon mellettem, de szerinte nem kell ezzel foglalkozni.
2013. ápr. 1. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem hagyd figyelmen kívül a megjegyzést, most az egyszer!

Ha megint beszól, akkor közöld, hogy "Úgy látom, Apukának pedig új szemüvegre van szüksége."

2013. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Én vissza szóltam volna neki, hogy a fia így is szeret.

Jobb nem foglalkozni vele, lehet csal viccnek szánta csak rosszul sült el.

2013. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Az apósodnak aztán végképp semmi köze a külsődhöz. Nem hozzá mentél feleségül. Bátran megmondhatod neki, legfeljebb máskor nem tesz ilyen megjegyzést. Máskülönben ő egy adonisz?!
2013. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Presy ***** válasza:
35%
csak azért léptem be hogy útolsót le pontozzam am meg szeríntem is hagyd figyelmen kivül ha meg tovább kötöszködik szólj vissza!
2013. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ne foglalkozz vele.. Legfeljebb egy megjegyzést tehettél volna hogy

- és mondja! Magát zavarja??? Nem magával élek..

VAGY:

- én csak híztam, de maga nézett már tükörbe??


Egyébként akkor én mit mondjak. 4 hónapig anyósoméknál laktunk mert felújítottuk a lakást. Minden este az apósom kukkolt amikor zuhanyozni mentem.. Ajtót zártam, kulcslyukat letakartuk, erre egyik nap azt vette észre az anyósom hogy a ház falába kívülről lyukat csinált a fürdő szobába.. Valami idétlen ürüggyel, de ha belenéztünk a lyukba pont a zuhanyt lehetett látni, hogy éppen ki fürdik.. Na ez nagyon ciki volt..

2013. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Fogadjunk, hogy az apósod se 40 kilós kis nyüzüge. Fogadjunk, hogy egy 100 kilós dagadt állat. Probléma?
2013. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem elég rosszul esett vna, de szerintem nem éri meg ennyiért felrúgni a békét. :)

Lehet tényleg viccnek szánta, csak neked nem úgy jött le. :/

Hagyd figyelmen kívül. :)

2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Menjen a fenébe, mi ő szupermen, hogy mást megszólhat?

És igen, a párod kéne hogy ki álljon melletted!

Semmi köze apósodnak ahhoz hogy hány kiló vagy, nem mindegy neki, mit foglalkozik vele....

2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Engem is megszólt egyszer ex apósom nyaralás után, hogy többet híztam, mint abrnultam... Nagyon klassz volt. Azt meg sem említem, hogy ő kb úgy néz ki, mint a lokneszi szörny dagadt verziója.
2013. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Engem amúgy folyamatosan megszól a családom, mert régen 40 kilós kis cérnalány voltam, most meg DIREKT felszedtem vagy 20-25 kilót. De szerintem tök jól nézek ki.(:
2013. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!