Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a vőlegényemre, ti is azok lennétek?!?

Figyelt kérdés

Fél éve komoly nőgyógyászati gyulladásom van, amit nem sikerült kikezelni. A leleteimet és egy friss tenyésztés eredményét kiküldtük egy bécsi magánklinikára, onnan várok receptet postán. A saját lakcímemmel gondok vannak, a vőlegényemére fog menni, még külön lakunk, anya nevén van a telek, az ő nevére van címezve a boríték.


Megkértem, hogy csak annyit mondjon, egy fontos levelet várok külföldről. Az anyósom nem olyan kíváncsi, nem olvasta volna el, de ő mégis elmondta neki, hogy nőgyógyászati nyavalyám van. Számomra ez nagyon kínos, nem akartam világgá kürtölni.


Máskor, ha telefonon beszélt, soha nem ment ki, mindent hallhattam, mert nagyon hangos a hangszórója. De ma valami "Anna" kereste, és azt válaszolta neki, hogy várj, kimegyek, mert itt van a menyasszonyom.


Nekem egy nagyon kínos üggyel kapcsolatban nem tart diszkréciót, egy másik nőnek meg igen?!? Plusz, azt sem tudom ki ez a nő.


Jogosan vagyok dühös, ti is azok lennétek?


2013. ápr. 10. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem
2013. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kérdezzek rá, hogy miért csinálta? Nem akarok a féltékeny házisárkány lenni :/
2013. ápr. 10. 21:04
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét esetben tapintatlanul viselkedett. Én azért beszélnék vele erről. Attól még nem lesz házisárkány az ember, ha elmondja, ami rosszulesik neki.

Nekem sem esett volna jól egyik sem, másik sem.

2013. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Higadtan megkérdezném, hogy ki az az Anna. Másrészt pedig rákérdeznék, hogy mégis miért kellett elmondania az anyjának, hogy mi bajod van, mikor te kifejezetten megkérted, hogy ne tegye, mert neked ez kellemetlen.


Egyébként anyósod miatt ne aggódj szerintem. elhiszem, hogy kínos és nekem is az lenne, bármennyire is jóban vagyok a párom anyukájával.

Viszont ha jó a kapcsolatotok, akkor ő nem hiszem hogy felhozza ezt az egészet, hiszen nem akar kínos helyzetbe hozni. Legfeljebb ha eltelt egy kis idő, akkor majd megkérdezi pusztán jóindulatból, hogy sikerült e már teljesen meggyógyulnod.


Ő is tisztában van vele, hogy milyen kellemetlenek lehetnek ezek a dolgok, biztos neki is volt már valami, szóval ne érezd egyábként annyira kínosnak a dolgot. :)


Szóval amit én tennék, hogy mindkettőre rákérdezek.

2013. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 lac1434 ***** válasza:
37%
Már féltékeny vagy ha erre szót kerítesz..:)
2013. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 lac1434 ***** válasza:
37%
* De előttem lévőknek igaza van :)
2013. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Az anyósod jól tudja, hogy a baktériumok és az ő fiacskája is ugyanazért a dologért szeretnek téged. Szóval nyugi.
2013. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Szerintem ez nem olyan nagy szám, bárkinek lehet nőgyógyászati nyavalyaja. Ezt kissé tulreagalod. A másik ügy mar neccesebb, miért nem kérdezel ra?
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj normális hangnemben beszélni vele. Ha sár van a füle mögött, akkor te leszel a házisárkány.
2013. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Itt szerintem nem az a lényeg, hogy mennyire ciki egy betegség. Ha én megkérem a páromat, hogy ne mondja el senkinek, hogy náthás vagyok, akkor tegye meg, csupán azért, mert megkértem rá.
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!