Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz belezúgtam mostohafat...

Nagy gáz belezúgtam mostohafater tesójába aki most itt van nálunk és anym szerint csak egy megtürt személy mert bórtónből szabadult és kiakadna ha megtudná hogy járunk titokban. Titkoljuk még vagy elmondjam valahogy?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjátok el valahogy. Családban marad. Csak nem rúgnak ki emiatt otthonról :D
2013. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak anya igy is veszekszik apaval emiatt
2013. aug. 26. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazi apukáddal vagy a mostohafaterral veszekszik?
2013. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egy börtönviselttel akarsz kezdeni? Nem elítélem, de megvan az oka miért volt börtönben...
2013. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Apanak hivom csak azert irtam hogy mostohafaterom nehogy azt higgyetek hogy verfertőzésről van szó. Szal ő nevel már 10 éve elég rendes anymmal van sok baj pszichiátrián is fküdt kiakart ugrani az ablakon stb és mindig ezzel fenyegetőzik hogy megöli magát és most az a legnagyobb baja hogy az andrás itt van és elakarja üldözni hogy egy mocskos börtöntóltelék ilyeneket mondd és ez nekem fáj amugyvgazolas miatt últ nem drogos meg lopos de anyam szerint drogos de nem az arrol tudnék csak marihuánát szívunk nagyon ritkán szigeten szívtunk utóljára. Ám oda se qkart elengedni anyám sok vele a gond de utlok titkolozni meg szétrebbenni
2013. aug. 27. 00:01
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Irni tanulnál meg helyesen,nem apád testvérével füvezni.
2013. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%

mar bocsi h bels szolok de szerintem nibcs semmi jogotok le "mocskosozni" meg akarmi rosszat mondani a lanyrol es a ferfirol mert nem tudjatok miert drogoznak meg semmmit nem tudtok csak azt amit leirt a lany!!! szanalom, hogy vannak meg ilyen emberek a vilagon!!!

s te hany eves vagy?? :) (lany) s a mosoha faterod?? :) irj privaltban s beszelgethetunk rola volt mar ilyen helyzetem csak az forditva volt h a csavo volt fiatak a csaj idos :)

2013. aug. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Eszméltetlen, hogy hogy letudjátok oltani, mert szerencsétle n elmerte szólni, hogy néha elszívnak egy egy füves cigit. már rögtön drogos..

De ha azt mondta volna, hogy néha megisznak egy egy üveg vodkát, akkor azzal semmi baj nem lenne.

Méghogy lemocskozzod, s aztmondod neki, hogy ne szüljön, szégyeld magad kedves válaszoló

2013. aug. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Jézus....


1, Helyesírás ötös!

2, Szerintem NINCS elég ok a drogra.

3, Hány évesek vagytok?

4, A te életed, de ha nem bírod a titkolózást mond el otthon.

5, Készülj fel rá, hogy a családod, se a szüleid nem fognak körbeugrálni téged, se a 'barátod', hogy jaj de jóóó.


De igazából, szabad országban élünk, azt csinálsz amit akarsz. Mindenesetre a jövődre is gondolj, ne csak a hormonjaidra.

2013. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

"csak" gázolás? Na ne... -.-

Bocs, a saját érdekedben, börtönviselt emberrel, ha tényleg bűnös volt, és nem pénzdologban, hanem emberek veszélyeztetésében, ne járj! De látom, el vagy varázsolva, jó a pasi, rózsaszín szemüveg... éretlen vagy, higgy anyukádnak! Csak jót akar!

2013. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!