Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy nőt titokban csalnak, és nem érzi, nem "veszi észre"?

Figyelt kérdés

Az intézmény vezetője ahol dolgozom, sokszor mesél a "boldog" családi életéről.

Én meg esténként évek óta (ha az időjárás engedi) futni a szoktam a városban, parkban, sötétben. Na most több ilyen futásom alkalmával láttam a kedves férjét egy lánya korúval félre nem érhető szituban, évek óta (tehát nem csak egyszer).

Nem szeretnék szólni.

Mivel én is nő vagyok hosszú párkapcsolatban, úgy gondolom előbb-utóbb ki fog "magától" derülni.


2013. márc. 15. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Bár nehéz elképzelni annak, aki nem volt benne, de vannak olyan férfiak és nők, akik tökéletesen megjátsszák magukat és soha nem buknak le.

Sokáig én is azt hittem minden rendben van a kapcsolatommal, dúlt a szerelem, oda meg vissza voltunk egymásért, aztán egy véletlen folytán bukott le az ex, kerestem egy előzményt és nem törölte ki a társkeresős, szexpartneres, chates dolgait... Pedig minden tökéletes volt látszatra...

2013. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Van bőr a f*szi képén; az biztos!

Amúgy meg minden kiderül. Ráadásul pont akkor, mikor nem számít erre a fordulatra a férj.


Szerintem se ártsd bele magad, mert még úgy jönne ki, hogy te kavarsz.

2013. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
82%

Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik!

Előbb vagy utóbb úgy is kifog derülni.

2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tudja a felesége, de igy is boldognak érzi magát, vannak ilyen nõk is.

Viszont vannak olyanok is,akik alaposan el tudják játszani magukat.Ne szólj, mert nem tudhatod mi van a háttérben.

2013. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
En valahogy valakivel aki a not nem simeri lefotoztatnam oket es nevtelenul eljuttatnam a nonek, igy nem tudna h te jelezted sosem, innen eldonti, hogy mit szeretne tovabba tenni.... De ezt azert mondom, mert en elvarnam hogy elmondjak, de kepek nelkul nem biztos, hogy hinnek... Nem kindig derul ki, foleg, ha soha nem latja oket egyutt (marmint nem lebukva, hanem siman) van olan gerinctelen ferfi, aki nem arulja el magat, foleg ha eleg szabadsag van neki hagyva , vagy a no sokat dolgozik....stb
2013. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Sok nő nem is akarja észrevenni,mert saját magának is hazudik.Persze biztos van aki nem veszi észre,mert naivabb.Persze attól is függ,a pasi mennyire ügyes színész.
2013. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én biztos nem teszek semmit pl.: fénykép. Mivel én is párkapcsolatban élek, úgy gondolom észre venném ha a párom mással csinálná. Csak le fog már esni a főnökömnek.

A főnöknőm hát "nem valami szép" és el is van hízva, egyébként meg nagyon kedves-okos-tanult- jól szituált nő. Szerintem az előbbiek miatt csalja a nála kb. 20-25 évvel fiatalabb lánnyal már évek óta (legalábbis én már 4 éven át láttam több alkalommal).

2013. márc. 15. 18:33
 8/21 anonim ***** válasza:
Több házaspárt is ismerek, ahol a nő tud a férje félrelépéséről, de nem törődik vele. (Legalábbis ez a látszat)
2013. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Sokszot nem lehet semmit észrevenni, mert a férj ugyanúgy viselkedik, mint elötte.


Nincsenek külön hivások, mert elöre megegyetnek vagy megvan a menetrend, hogy mikor találkoznak.


Sokan azt hiszik, hogy "észre lehet venni" de a legtöbbször nincs miböl.

2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
persze hogy van olyan hogy nem derül ki. a legtöbb idővel azért kiderül de aki ügyesen csinálja simán tudja évekig titokban csinálni ugy hogy a házastárs semmit nem vesz észre belőle.
2013. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!