Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki iszik (SOKAT) akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki iszik (SOKAT) akkor az oké, hogy az erkölcsi korlátok kitolódnak, de csak az iránt a személy iránt, akibe titokban szerelesek vagyunk, vagy az iránt is, akit barátként szeretünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok után még azután is akit utálsz :D
2009. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő. Az alkohol mindenkire másképp hat egy picit, van aki iszik és kanos lesz, van aki agresszív, van aki kifecsegi minden titkát, van aki elkezd sírni és még sorolhatnám.

Egy részeg ember nem kiszámítható és persze nem is beszámítható...

2009. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És persze, hogy kire miként hat az alkohol. Van akinél a hatására erkölcsi korlátok sosem tolódnak ki.
2009. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én titokban bele vagyok zúgva az osztálytársamba...

és amikor legutóbb részeg vtam, elkotyogtam ezt a legjobb bnőmnek, aki persze már tudta, de szal h mindent elmondtam, amit norm esetben el nem mondanék senkinek...

és hétvégén megyünk bulizni az oszttársaimmal, és az illető fiú is ott lesz, inni is fogunk, remélem nem vallok neki szerelmet a fél osztály előt... xD

2009. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!hát velem is az volt,h berúgtam egy csávóval,akibe titokban szerelmes vagyok, de ö sokkal idösebb nálam,és egész este ölelgetett,meg minden,de tudom,hogy van brátnője!és fogalmam sincs,hogy most mi van,csak azt érzem,hogy találkoznom kell vele, különben megőrülök! =(
2009. okt. 2. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is a válasz: az erkölcsi gátlások nem egyénfüggőek, a barátaiddal szemben amúgy is kevésbé vagy gátlásos. Tehát az alkohol egységesen rombolja a gátakat, csak barátok esetében természetesen kevesebb gátat kell rombolni.


És most egy kis kérdés: Miért kell részegre inni magunkat? Én sem vetem meg az alkoholt, de egyrészt nem azért iszom, hogy lerészegedjek, hanem mert haveri körben olyan szokás, hogy leülünk egy sör mellé dumálni, másrészt meg ha iszom, akkor sem részegségig, hanem maximum "hangulatteremtés" céljából...ami sokak elképzelésével ellentétben nem egyenlő a részegséggel, mert az csak egy ideig vicces...és utána sokkal hosszabb ideig lesz kellemetlen...

2009. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!