Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is elégedetlen a párjával,...

Más is elégedetlen a párjával, és így az életével is?

Figyelt kérdés
Párom egyébként jó ember, de úgy érzem, nem törődik velem, sokszor türelmetlen, ideges, nem tudom mit csináljak, hiába reménykedek, hogy majd jobb lesz de sosem lesz az... Annyi mindenen szeretnék változtatni, de nem tudok előre jutna, ha ő nem partner ebben. Szeretem, de a szakításon gondolkozom, nem akarok így leélni egy életet. Annyira tanácstalan és kétségbeesett vagyok!
2013. aug. 27. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Jó ember, de sokszor feszült, beszélgetni sem igazán tudunk. Egyébként itt az a kérdés a te párod miért csinálja? Az enyémnek még csak oka sincs rá, mert ha lenne két hitele vagy bármi egyéb idegeskedni valója még meg is érteném. Mondtad már neki mi a problémád?
2013. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát nem nagyon értek a párkapcsolatokhoz, de szerintem nézz utána, hogy miért nem törődik veled, vagy türelmetlen és ideges. Esetleg sokat dolgozik? Ideges, és aggódik a közös jövőtök miatt. Szerintem ülj le vele és beszéld meg. Ha türelmesen meghallgat és meg tudjátok beszélni, akkor lehet, hogy valami ilyesmi van a háttérben amit én írtam. Hogyha elutasítja a beszélgetést az is lehet hogy másik nő/fiú van a dologban (azért így írtam mert nem derült ki egyértelműen, hogy lány, vagy fiú vagy). Nyomozgass kicsit! De ha nem vagy boldog mellette, akkor keresd meg azt, aki mellet megleled a valódi boldogságot!:)

Minden jót!:)

2013. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni de mindig az a válasz, hogy hisztizek, meg túlreagálom. Szerinte minden rendben van! Szerintem nincs neki más, együtt élünk, észrevenném rajta. Annyira nehéz, de nem vagyok így boldog.
2013. aug. 27. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban, ha leràz, többször kezdeményezz! Másképp nem fog menni.

Tapasztalat.

2013. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Aha. Akkor elköltöznék egy időre, hátha leesik neki!
2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velunk, ha jol emlekszem (nemreg szakitottunk, meg a "tokeletes pasi volt" szakaszban vagyok"), egyszeruen meg tudtam volna orulni, mikor volt valami problemam, amirol tobben is biztositottak, hogy nekem van igazam, es nem a seggnyalos baratnok, es rogton azzal jott, hogy hulyesegeken vitatkozom, meg allandoan hisztizek. Ez eleinte igaz is volt, de az utobbi idoben csak akkor szoltam, ha komoly gondom volt vele (mas nok becezese, meg hasonlok). Aztan vegul az allando "hisztizesem" miatt szakitott velem.

En ugy gondolom, hogy az ilyen ferfiaknak inkabb egy butacska, egyszerubb no kell, aki nem kerdojelezi meg a furcsa dolgokat, csak bologat. En meg hajlamos vagyok mindenen hosszasan agyalni, de felreertes ne essek, tudom, hogy ez nem mindig jo. Csak hozzam egy turelmesebb ferfi illik, aki tud toleralni:)

En nem mondom, hogy szakitsatok, mert a leirtak ellenere en is baromira megszenvedem ezt az egeszet, meg ha az eszem tudja is, hogy nem illettunk ossze. Probalkozz meg, aztan ha vegkepp nem birod, lepj. En szoritok, hogy nektek sikeruljon:)

2013. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, hát remélem megoldódik előbb-utóbb. Most javult a helyzet, a kérdés, hogy meddig fog tartani...
2013. aug. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!