Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ismerosotok/b...

Nektek van olyan ismerosotok/baratotok, aki folyton elegedetlen magaval, pedig nincs ra oka? Hogyan szoktatok biztatni (ha szoktatok) hogy szeresse magat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, és igazából mindennel bíztatjuk, de semmit nem ér neki. Nem szereti magát és attól tartok nem is fogja.
2013. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok ilyen. Nagyon igyekeznek a körülöttem levők, biztatnak, szeretnek, konkrétan már ott tartunk, hogy csak kinevetnek, amikor azt mondom, hogy mennyire semmirekellőnek érzem magamat. Ha elkeseredek, elkezdenek bombázni az útmutatásokkal. Ez már hosszú hosszú évek óta így megy, és akármennyire próbálom magamévá tenni azokat, amiket mondanak, nem megy. Reálisan tudok dolgokat, de érezni már máshogy érzem. Én is attól tartok, hogy sosem leszek képes elfogadnom azt, aki vagyok.
2013. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van egy fiu baratom, aki 5 eve egy szep napon bekattant, es kitalalta, hogy o gyurni fog, mert puhany. Mondtuk oke, ha neki igy jo...

Azota viszont ki sem lehet rangatni az edzoterembol, nem hiszi el, hogy boven eleg mar a gyurasbol, holott futnak utana a lanyok, a karja vastagabb, mint a derekam, es lassan ugy nez ki, mint Emmett az Alkonyatbol...

Nem hallgat rank, szerintem nem is fog. Tul hiu ahhoz.

2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!