Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy így éreztetek?

Volt már, hogy így éreztetek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már utálom a hétvégéket. Mostanában nem térnek el semmiben a hétköznapoktól igazán, azaz nem megyek különösebben sehova hosszú távra, itthon vagyok.


Nos, ebből következik az, hogy már kb. 1 hónapja nem szeretem a hétvégéket, mert ilyenkor itthon van szinte mindenki. Hétköznap olyan jó nyugodt minden és csendes nagyrészt, de hétvégén egész nap nincs nyugalom.


Ráadásul mióta elromlott a másik gép, azóta ezt használja anyukám is, aki bejön ide gépezni miközben én alszom. Én pedig sosem tudok nyugodtan aludni, ha valaki más is van a szobámban :/



2013. aug. 29. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Csináltassátok meg.
2013. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a nagyon okos és részletekbe menő választ.


Ha lenne rá pénz már rég meg lett volna csináltatva.

2013. aug. 29. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem szereted a családod? Hány éves vagy? Miért zavarnak? Költözz el, akkor egyedül tudsz lenni. Ha ennyire utálod őket ez az egyetlen megoldás...
2013. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Bontóból is lehet alkatrészeket venni.
2013. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, én is szoktam így érezni néha:) Keress valamilyen elfoglaltságot (találkozz a barátokkal, menj sportolni) és így el fognak térni a hétköznapok a hétvégéktől:)
2013. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid? Van bicajod?

Nem kell az egész hétvégét gép előtt, heverészve töltened. Mozdulj ki. Sportolj. Fuss, bicajozz, gyalogolj.

Hány éves vagy?

2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szívem megszakad, úgy sajnállak.

Az írásod alapján te állandóan otthon vagy, a szüleidtől pedig még a hétvégét is sajnálod, és rinyálsz, hogy olyankor otthon vannak a saját házukban.

És milyen jó, hogy közeleg a hétvége... :)

2013. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!