Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem kaptam elég meggyőző...

Még nem kaptam elég meggyőző és használható választ írtok még?

Figyelt kérdés

bocsánat hogy így írok ki a kérdést de már egyszer kiemeltem


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



segítenétek? kérlek!


Ui.: a válaszokat a fent említett kérdésbe írjátok


2009. okt. 31. 19:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja! bocsánat! ha kattintasz a kérdésre a második oldal jelenik meg! bocsi!
2009. okt. 31. 19:26
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocsi.Véletlenül az előző kérdéshez írtam a válaszomat,olvasd el ott légy szíves.
2009. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Már többen írták, hogy kérd ki ezzel kapcsolatosan szakorvos véleményét, hogy egészségügyi oka van e, hogy nem mehetsz iskolába? Mármint miben lenne ez számodra veszélyes? Ezzel kapcsolatban van vmi fejlemény?

2009. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nincs fejlemény. de ha jól tudom akkor most decemberbe megyünk a dokihoz. legalábbis én így tudom
2009. okt. 31. 23:25
 5/15 A kérdező kommentje:
amúgy első! hova írtad a véleményed?
2009. okt. 31. 23:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "netes dokik" akiknek lehet e-mailt írni vagy fórumozni. Esetleg próbálj meg egy olyantól kérdezni, biztosan többet tud segíteni, mint mi.
2009. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
próbáltam. de sehol egy kardiológus
2009. nov. 1. 10:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jobb oldalon van a szíved attól még élhetsz normális életet. Ez nem fogyatékosság, hanem fejlődési variáció., nem pedig szívbetegség. Nekem pl. 3 vesém van. És? semmi bajom tőle...

Megmondod apádéknak, hogy te nem óhajtod így leélni az életedet, engedjenek normális 13 évesként élni, hiszen egészséges vagy, ha nem, amikor betöltöd a 18.-kat elmész a francba otthonról, mert ez így nem mehet tovább. Igazából eddig sem tudom mire vártál? majd jön a tündér és a varázspálcájával elintéz mindent?

Neked 13 évesen az a dolgod, mint másnak mondjuk 20 évesen, hogy állj a sarkadra, és ez különben sem korfüggő. Ezt nem orvos,meg netes doki fogja megoldani.

Azt is mondd meg apádéknak, hogy nem normális, hogy még az utca végére sem mehetsz el. És ha nem változtatnak tönkreteszik a gyerekkorodat, sőt az egész életedet befolyásolni fogja. És mi lesz 25 évesen? akkor sem mehetsz majd ki? szóval ezt szépen mondd el nekik.

Ha semmi sem hat rájuk, akkor gyermekjóléti irodát keress fel, ha más nem telefonon.

De mondjuk azért 100%-ig azt sem hiszem el, hogy az utcára nem mehetsz ki. Ha meg ennyire be vagy zárva, akkor szüleidnek kéne orvos, de marha sürgősen.

Beszélj velük, ezt csak te lépheted meg.

Majd írj hogy mi volt.

Szerintem ennél többet senki nem tud érted tenni, vagy tanácsolni.

2009. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
pedig az utcára sem mehetek egyedül. amúgy már beszéltem velük a sírós dolgot is bevetettem de semmi. mind1. kivárom decembert. és ha minden jól megy irány szeged és a doki!
2009. nov. 1. 11:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Most már nem tudom, hova írtam, de azt a tanácsot adtam,hogy szökj el. Keresd meg, azt hiszem a régi levelet nyitottam ki a linkben. Meg azt is írtam, hogy vannak ilyen fogvatartós hajlamú emberek.
2009. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!