Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hamarosan bemutat a...

A párom hamarosan bemutat a szüleinek. Illik valami ajándékot vinnem nekik? Vagy nem szükséges? Ha igen, mit vigyek nekik? 22/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Lesz vacsora is vagy ebéd? Ha igen, akkor vigyél valamit, amit te sütöttél (kérdezd meg párodat, mit szeretnek, vagy nincs-e valami ételallergiájuk), és mondjuk egy üveg bort. Ha csak sima bemutatkozás, akkor elég egy bonbon, egy üveg bor, vagy egy tányér süti. Nem kötelező, de szerintem illik azért. Vendégségbe sem illik üres kézzel menni, ezért is kérdeztem rá, hogy lesz-e étkezés.
2013. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is illik.:) Az anyukának egy jobb fajta bonbon, az apukának meg valami bor..én ezt vinném XD
2013. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szombat délután megyek hozzájuk,este lesz egy kisebb baráti összejövetel,és vasárnap délutánig maradok,tehát lesz ebéd is.A bor és a bonbon jó ötlet.Esetleg tudtok ajánlani valami jó és nem túl drága bort?
2013. aug. 29. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha kipuhatolod, mi lesz az ebéd vagy a vacsora, amikor a bort át akarod adni, és ahhoz veszel bort, az figyelmességre vall:)
2013. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Akkor egy vacsorához illő bor valóban jó ötlet! Nem szeretsz sütni? Mert szerintem szebb egy ilyen ajándék is, mint mondjuk a huszadik doboz bonbon, amit csak lekapsz a polcról. Én a helyedben egy nagyobb tálca sütit is vinnék, akár egy doboz valami sajtos rudat, akár valami különlegesebb-krémes dolgot, vagy egy tortát. De mindenképpen én sütném. (Mondjuk én szeretek is sütni, te lehet nem :))
2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

ja tudunk

a tablettásat

2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a tokaji borok elegek egy ilyen alkalomhoz, nem túl drága és nem is az a no name bor..:)..bár hozzáteszem nekem gőzöm sincs h milyen bor mihez illik meg ilyenek, az jó ha esetleg tudod h inkább édeset vagy szárazat szeret akinek viszed.
2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Inkább a sütést nem vállalom be,nem vagyok még olyan profi a konyhában.:)


Köszönöm az eddigi válaszokat!Jöhetnek még.

2013. aug. 29. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értek a borokhoz, de az Egri bikavér borban sosem csalódtam. Akiknek vittem bort azoknak mindig Egri bikavért vittem, és mind nagyon örült neki..

Én a férfinak bort a nőknek meg bon-bont vittem. Nem vettem drágát de finomat. Vagy ezt vettem

[link]

vagy ezt

[link]


Mindkettő mindig jó választás volt..

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!