Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A paromnak olyan ajandekot...

A paromnak olyan ajandekot szeretnek evfordulora?

Figyelt kérdés
Ahol el van egy ilyen tisztas szeru ahol gyonyoru a kilatas es oda szeretnek gyertyakbol egy szivet vagy valami hasonlot kirakni. De mindenfelekeppen gyertyabol. Hogyan oldjam meg? Marmint felek,hogy a tuz belekap a fube,elkezd egni es oda a romantika... ti hogy csinalnatok?
2013. aug. 2. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem életszerű. Minden logikát nélkülöz az elképzelés, miért nem gondoltál bele egy kicsit is?
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Tisztás, ahol gyönyörű a kilátás: messze van a lakóhelyedtől. Hogyan telepíted a zseniális gyertyáidat, ha meglepetés lesz? Idő és távolság faktorról mit gondolsz? A tűzgyújtási tilalomról mit gondolsz? Ilyet is csak egy khmmmmmmmm találhat ki.
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanság lesz az évforduló, inkább napold el, mert tűzgyújtási tilalom van, és nagyon is valószínű verzió, hogy kigyulladna a fű! Eszedbe ne jusson!
2013. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Khhhhhmmmm?


Hat az utolsonak koszonom a normalis valaszt.

Egyebkent hol irtam,hogy tavol van a lakohelyemtol? Csak mert barhol keresem nem latom....

Normalis valaszokat varok,vartam nem ocsarlast,szidast.


Ha en vagyok a 'khmmmmm' , hogy egy erre kitalalt oldalon tettem fel egy kerdest amire SEGITO valaszokat varok elkepzelni nem tudom az elso 2 valaszadot:))

2013. aug. 2. 22:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent minden megoldhato lenne(miutan tolunk sincs messze es a 'zsenialis gyertyaimat' negyed ora alatt feltudnam juttatni es kb ugyanannyi ido alatt megcsinalni;)), de ezek szerint nem lehetseges a tilalom miatt
2013. aug. 2. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

A gyertyákat állíthatod olyan tálkába, amiben víz van, vagy teheted a mégcseseket befőttes üvegbe. Az üvegek körül, alatt kell kicsit megtisztítani a talajt, hogy ne billegjen és az aljától se gyulladjon ki semmi. Így a szél sem fújja el. Vagy vehetsz eleve olyan mécseseket, mint amiket halottak napján is árulnak és zártak, üvegbúrásak.

Vihetsz esetleg egy vödör homokot, abból szórhatsz kis kupacokat és azokba állíthatod a gyertyákat. Persze itt is meg kell tisztítani a környezetét, nehogy a fű meggyuladjon.

De abban igazuk van az előzőknek, hogy most a tűzgyujtási tilalom alatt egyik sem lehetséges. De nemrégen az egyik 100Ft-os (vagy most már 250Ft-os, nem tudom) üzletben vettem kis gyertya alakú elemes lámpácskát. Még a fénye is úgy vibrál, mint az igazi gyertyának. Éppen azért, hogy az ablakpárkányra is nyugodtan feltehessem, a függöny sem gyullad meg tőle és a gyerekek sem verik le. Persze e drágább. Már barkácsáruházban is láttam hasonló elemes álgyertyákat.

2013. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!:)
2013. aug. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!