Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem voltatok szomorúak,...

Ti nem voltatok szomorúak, mikor "kirepültetek" otthonról? Hogy viseltétek el?

Figyelt kérdés

egerszegről megyek fel pestre egyetemre, ami minimum 5 év, utána sem hiszem, hogy visszajönnék. szóval a szüneteken kívül búcsút mondhatok az itthoni viszonylag nagy háznak, és albi/koli. és a barátaim :( és anya :( jaj anya nagyon-nagyon fog hiányozni. és ő is annyit sír, hogy elmegyek :(

mondjuk legalább az alkoholista apámtól megszabadulok


2013. aug. 29. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bevallom ,én pityeregtem,mikor elköltöztem otthonról.

Sok minden összejött akkor.

20 évesen meghalt az apukém, a férjem akkor katona volt.Anyuval laktam akkor.Elcserélte anyu a házat, költözés.A férjem leszerelt,gyereket szerettünk volna.Megszületett a fiunk(most 23 éves).Egy ideig együtt laktunk még anyuval, de külön fészekre vágytunk.Elköltöztünk a férjem városába, az egyéves fiunkkal.Féltem a jövőtől,egy ismeretlen helytől...

Kicsit pityeregtem a kocsiban...

2013. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!