Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki külföldi...

Van itt olyan aki külföldi munka miatt itthon kényszerült hagyni a párját egy pár hónapra? Ha igen hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Férjem 4 hónapja kint dolgozik Németországban én meg itthon vagyok a 15hós kisfiunkkal. Nagyon nehéz, neki nehezebb. Persze azért volt már itthon, de akkor is nehéz. Csak sajnos nem volt más választásunk.
2011. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a párom volt kint külföldön hónapokat, nem volt egyszerű. Nem tudtunk mindennap beszélni, de sms-eztünk. Amikor tehettük skype-oltunk, így elviselhetőbb volt. Volt, mikor egyikőnk megzuhant érzelmileg, de a másik mindig segített túljutni rajta. Máshogy nem megy, csak együtt. Még ha egy kis időre külön is vagytok.

Nekünk a kapcsolatunk megerősödött tőle, kívánom nálatok is így legyen.

2011. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ferjem sokat dolgozik tavol (katona). Sosem volt ebbol gond. Ugyanugy van csaladunk is, mint masoknak. Persze a civilek, akik ebbe nem latnak bele nem nagyon ertik ezt meg es sokak reszerol megy a rosszindulatuskodas, mikor latjak, hogy mi igy is boldogok vagyunk, ok meg ugy sem, hogy minden nap egyutt vannak. En mar mas velemenyevel ebben nem foglalkozom. Az a lenyeg, hogy a par boldog legyen. Csak annyit mondanek, hogy ti is azt tegyetek, amivel meg tudtok birkozni (mindenkinek mashol van a turokepessege) es masokra nem erdemes hallgatni.
2011. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én barátom is kinn dolgozik már fél éve. Nagyon hiányzik, másfél havonta hazajön, de lassan utána megyek
2011. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!