Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre ajándék tipp?

Esküvőre ajándék tipp?

Figyelt kérdés
Max 15 ezer forint lenne, amit rá tudnék szánni, de egyelőre nincs ötletem, barátnőm megy férjhez, nekik kellene ajándék! Sajnos nem tudom, hogy hogy néz ki a lakás, amiben laknak a vőlegényével, és azt sem, hogy mire is lehetne szükségük...
2013. aug. 29. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Add nekik akkor a pénz és csinálj nekik egy szerencse csomagot. (ilyen jelképes dolgokkal, pl. só, hogy ne legyen sótlan az életük, cukor, hogy megédesítse a mindennapokat, hasonlók :) ezt persze be lehet csomagolni szépen, egy dobozba. Ennek előbb utóbb tuti hasznát veszik, a pénznek úgyszintén. De kell bele egy levél, amin felsorolod mint jókívánság szimbólumot.
2013. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló szerintem nagyon jó ötletet adott :) sokkal jobb ez mintha megvennéd a 23. étkészletet nekik :)
2013. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Pénzből virágcsokor.. nálunk most ez a szokás. Bár az elsőé sokkal ötletesebb. :)
2013. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amúgy elnézést az enyhén kusza fogalmazásért, csak fekve laptopozok, és filmet akart nézni párom és sürgetett az írással :D Amúgy remélem kivehető a lényeg. Tehát a kis levél ilyen jókívánságlista. Ha tényleg tetszik, akkor még ötleteljetek a cukron és a són kívül mi lehet még.

:)

2013. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2013. aug. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!