Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ebben a hónapban lesz hogy 1...

Ebben a hónapban lesz hogy 1 éve összejöttünk a barátommal, nem nagyon tudom hogy mit adjak neki. Kifogytam az ötletekből, mert a hónap fordulókat is ünnepeltük és akkor is kapott valami apróságot. Valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 23:23
 1/5 anonim válasza:
85%
gyereket! az mindig nagyot üt!
2013. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy romantikus, erotikus estét.
2013. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Magadat. :P vagy ha már megtörtént, és van terhes rokonod, akkor kérd meg, hogy csináljon egy terhességi tesztet és azt add neki, utána meg igyatok meg egy sört és mondd meg neki, hogy csak ugrattad. :D
2013. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én is mindig ilyen helyzetben vagyok sajnos!! :)

Mi már lassan 3 éve vagyunk együtt és sosem segít nekem hogy mit szeretne,azt mondja döntsem el én.De mindenki olyan unalmas dolgokat ajánl : neves pohár,mozi,plüss..Ezek már olyan unalmasak szerintem.Én mindig segítek neki hogy mit szeretnék,persze egy lány mindig tudja már fél évvel az esemény előtt hogy mit szeretne,de akkor is :) Ha van úgy pénzed,vegyél neki ékszert,ha szereti.Vagy ha mondjuk horgászik,mint az enyém ,akkor olyan dolgokkal lepd meg,vagy a hobbijához fűződő dologgal.

Biztos örülne neki hogy értékeled a hobbiját :)

2013. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk augusztusban lesz 3. éve. Én arra gondoltam, hogy veszek egy kis kosarat és abba teszek szív alakú csokibonbont, valami üveg tárgyat amire rá gravíroztatom hogy 3 éve együtt vagy hasonló dolgot. Képkeret amiben három képhely van és mind a három évről egy fotó. CD-n videóüzenet is nagyon aranyos szerintem. :) Szóval én ajándék kosarat fogok készíteni és teszek bele olyat is amit nem lehet megenni, és el tudja tenni emlékbe.
2013. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!