Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El akarom mondani a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

El akarom mondani a barátnőmnek hogy már nem érzem azt mint azelőtt, de sajnos nem ilyen egyszerű dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már korábban próbáltam,de ő hallani sem akar ilyenről,ha szóba hozom,hatalmas sírásba tör ki.ő már elkönyvelte hogy mi egymásnak vagyunk teremtve,és hogy össze fogunk házasodni,az elején természetesen én is igent mondtam,de azóta változott a helyzet...félek hogy ha szemébe mondanám h legyünk barátok,kárt tenne magában...mit tegyek? Szegény nagyon szeret engem

2013. aug. 11. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kárt tenni magába, megnyugodhatsz. Senki sem olyan bátor, hogy ilyesmit megtegyen, főleg ezek az emberek, akik ennyire hangoztatják. Mondd meg neki, és csókolom!:) Lehet, hogy sírni fog, meg rossz lesz neki, de hidd el, sokkal rossszabb lesz egy ilyen kapcsolatban élned, mintsem kibírni azt a fél órát, amíg normálisan, kulturáltan előadod ezt neki!:)
2013. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el,nagyon szeret,hihetetlenül,képes kárt tenni magában
2013. aug. 11. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak!!:)

Voltam olyan helyzetben mint te! 4 évig voltunk együtt az exemmel. Ő nagyon szerelmes volt, nálam meg nagyon elmúlt a szerelem iránta. Kb. 2 évig szenvedtünk még egymás mellett. Mire eljutottam odáig hogy szakítsak vele. Sajnálatból nem tettem meg az előtt.. 4év után útjára engedtem a srácot. Fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz meg stb. Hiszi a piszi...:) 2 hónap sem telt el már más csaj nyakába lihegett. Végső kétségbe esésükbe mondják ezt. Mert már nem tudnak mit kitalálni, hogy magukhoz láncolják az embert. Hidd el nem fog semmi történni az ég világon. Biztos sírni fog utánad, de kihever és lesz egy új kapcsolata. :) Te is boldog leszel és ő is!!

2013. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!