Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál az anyám?

Miért utál az anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy anyám mindig fájdalmat okoz...Mindig lélek szorító beszólásokat mond...Hiába akarok valamit csinálni hogy abból jó legyek mindig beletipor a lelkembe...Én vagyok a családban a "retardált" a "dagadt" (van rajtam 5-6 kiló felesleg) mindig rólam van a téma...Hiába kérem hogy hagyjanak békén foglalkozzanak a maguk életükkel vagy csak adjon kaját és hagyjon vagy még azt se kell. Sajnos végig basztatnak. A hugomat és a bátyámat imádják...Pedig nem voltam se vagyok rossz "gyerek" Mindig keresi hogy hol basszon ki velem... nem értem az ilyen hogy tud aludni...Nincsen nagyon semmi amiért élnék hisz mindig szét basszák a napom amint meg jön anyám. Szüleim el váltak, nem vagyunk putriba anyám is elég jól keres 2 diplomával és apám is... nem értem hogy az ilyen akkor hogy tud így viselkedni szét basszák az életemet! Mit tudnék csinálni?
2013. aug. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mik a módszerei, mit csinál veled? Kifejtenèd?
2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korodat is légyszi.
2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na meg a nemed se ártana... amit leírtál az egyelőre kevés a "diagnózis" felállításához szerintem.
2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16/F (most töltöm a 17 et) Hát beszól... meg ki utál meg ilyenek...Haza jön és egyből el kezd pattogni...össze vissza üvöltözik..."neki ez csak normális beszéd" Meg ha valamire meg kérem azért se csinálja meg...
2013. aug. 31. 11:10
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy nincsenek módszerei... csak szimplán lehet látni hogy nem kedvel.
2013. aug. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!