Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám normális? Hova menjek...

Anyám normális? Hova menjek el innen? Egyszerűen nem bírom már tovább.

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben költöztünk el egy új helyre, mert eladtuk a házunkat. Az ára 2 felé ment, tesómnak és nekem. Úgy volt, hogy majd veszünk egy lakást, de annyira minimális pénzösszeghez jutottam, amennyiből egy garzonlakást sem lehet venni.(hónapokig böngésztem a neten) Anyám egész télen beteg volt itt, mert nem tudtunk fűteni, én suliztam, ő dolgozott, és már nem maradt pénz a fűtésre.(a házunk akkor még nem volt kifizetve) Állandóan azt hallgatom, hogy sosem csinálok semmit, minek élek vele, takarodjak el, stb.

Van egy barátnőm, ő egy kisebb városban lakik, talán tudna nekem lakást szerezni. Mit tegyek? Húzzak el, és próbáljam élni az életem, vagy maradjak anyám mellett és viseljem el ezt az állandó cseszegetést? Szerintem nagyon lelkiismeretfurdalásom lenne, ha lelépnék, de ez egy tarthatatlan állapot már.


19L



2013. aug. 30. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Próbáld ki hogy egy ideig külön éltek, akkor meglátod hogyan változik a helyzet. Utána még mindig visszaköltözhetsz ha úgy látjátok jónak, de lehet épp a távolság javítana a kapcsolatotokon.
2013. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 .figo. válasza:
100%

Hasonló döntés előtt állok Én is , illetve már meghoztam a döntést én tuti lelépek szeptember végén októberben legkésőbb .Csak azt tudom mondani h lépni kell mert ez a Te életed és úgyis ez a dolgok rendje , a gyerek egyszer csak lelép. Anyukám eleinte rosszul fogadta aztán belenyugodott és mostanában kezdett el megint presszionálni mivel közeledik az időpont....

A lelkiismeret furdalás valós dolog nálam is belejátszott a dolgokba de ez egy olyan dolog ami elmúlik ;) kitartást Neked ! 21/F

2013. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Húzz el és akkor nem fog senki cseszegetni. Max. a nyomor lesz olykor a társad, az sem lesz élvezetesebb.
2013. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is lelépnék .. minek maradjak,ha anyám se szeretné.. de azt nem értem,hogy minek akarsz lakást venni? nem lenne egyszerűbb bérelni?
2013. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok lakást venni, bérelni szeretnék, de anyám, meg a bátyám folyton nyaggatnak h vegyek meg egy olcsó, putris házat a semmi közepén egy olyan faluban ahonnan busszal kijárni se lehet, meg semmi...
2013. aug. 30. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan félnek, hogy szétfolyik a pénz és aztán nem marad semmire. Ha nincs elég venni egy normálisat a munkahelyhez közelebb, én biztosan bérelnék, nem vennék lerobbantat. Ugyanúgy fagyoskodnál télen, mint anyukád és nem csak a lakásban, hanem a buszmegállókban is.
2013. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!