Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan időszak az...

Volt már olyan időszak az életetekben, hogy úgy éreztétek a családon kívül senkitek sincs? és ez meg is nyilvánult a minden napjaitokban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a fordítottját szoktam érezni, hogy a barátaimon kívül senkim sincs.
2013. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem ez van. Befejeztem az egyetemet, most itthon ülök munkanélküliként. Az egyetemi csoporttársak messze innen, a középiskolás osztálytársak messze innen, a helybéli barátok leszakadoztak vagy messze innen... Én meg itthon punnyadok és keresek munkát, teszek a család érdekében stb. Párom nincs. De ettől függetlenül még elvagyok.
2013. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ez van, én is iskolát végeztem,elhelyezkedni nem tudok...ismerösök, meg az isten tudja merre....1ébként azt vettem észre ,h az mberi kapcsolatok évről évre 1re romlanak, sokan mondtaák már...nem vagyok lelki nyomorék, se pedig depressziós, de elég érdekesek vagyunk
2013. márc. 6. 00:00
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Örülj hogy család van, és tanuld meg értékelni. Soha ne kelljen megtapasztalnod, milyen mikor család sincs, senki..
2013. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szűkre szabott a családom, a szüleimen kívül konkrétan senki nem él már és nem csak ilyen időszak, úgy látszik tartós, hogy tényleg nincs senkim. Időről-időre összebarátkozom fiúkkal és lányokkal egyaránt, de nem bizonyulnak tartós kapcsolatnak. Ha fiúval barátkozom, mindig ugyanaz lesz a vége: többet akar, amit nem tudok viszonozni. Ha lánnyal barátkozom, folyton elromlik valami, a legkülönfélébb módon tudnak tönkremenni a kapcsolataim. Lehet,hogy ez a sorsom. Viszont egészen jól bele lehet szokni és nem szabad elmerülni az önsajnálatba.
2013. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Utolsónak ha szabad kérdeznem, mi az oka, h a fiúkkal való barátságokból esetleg párkapcsolat alakuljon ki? Nem rossz dolog az sem.
2013. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi késő van, szóval inkább: mi tart vissza attól.
2013. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen évekig éreztem azt hogy se család se semmi. Mintha csak két kategória lenne a világon, én, és a többi ember. Megnyilvánult igen, depressziós, pánikbeteg, szoc.fóbiás lettem. Némelyiket szerencsére sikerült leküzdeni..
2013. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a mások felé mutatott érdeklődés nyit meg kapukat. Nem 2 nap alatt alakul ki ebből barátság, de szimpátiát kelt és innen már idő kérdése a barátkozás.
2013. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egész életem erről szól.
2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!