Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit köszöntetek legelőször a...

Mit köszöntetek legelőször a párotok szüleinek, amikor bemutatott titeket? Jó napot kívánok, csókolom, vagy letegeztétek őket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 07:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
már azelőtt ismertem a szüleit (tegező viszonyban voltunk :) ), hogy mi összejöttünk. tehát elmaradt a bemutatás :D egyéb esetben a jó napot!-ot tanácsolom.
2013. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Jó napot! Nem voltak annyira idősek, hogy a Csókolom helytálló legyen. Legalábbis nekem fura, egy 45-50 éves ember esetében. Csak az olyan 70 év körüli néniknek, bácsiknak köszönök így.


De utána nem sokkal egyből meg is kértek, hogy tegezzem őket. :)

2013. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
21 évesen felnőtt ember vagy, nem egy 15 éves tini, hogy csókolomozz szintén felnőtt embereket.... irtóra gáz. Ez kb 18 éves korig megy el max., utána nevetséges és kínos. Jó napot kívánok, aztán ha felajánlják, akkor tegezheted őket. Én is 21 voltam, mikor találkoztam az első komoly barátom szüleivel, eszembe se jutott a csókolom. Most 27 vagyok, csókolommal max. a 80 éves szomszéd Marika néninek szoktam köszönni :D
2013. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és nem Jó napot, hanem Jó napot KÍVÁNOK!
2013. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Nincs semmi ciki a csókolomban, ez baromság, egy csomóan például bunkóságnak tartják, ha egy közelebbi ember úgy köszön nekik, hogy jó napot. Annyira személytelen.(Pl. a fiuk barátnője elég közeli) A jó napot így is úgy is bunkó, akkor már Jó napot KÍVÁNOK!
2013. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A prolik tartják bunkóságnak a npszaknak megfelelő, udvarias köszönést, illemtudó ember nem csókolomozik. Férfi nőnek mondhatja, hogy "kezét csókolom" de egy jól nevelt fiatal nő nevetségessé válik ezzel a gyerekes csókolommal. Mit csókolsz?
2013. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Anyjához amikor vitt, már az ajtóból beköszöntem én is (mint a párom a Szia anyut!), hogy Csókolóóóóóm! Erre kivakkantott, még nem is láttam magát a nőt, hogy őneki ilye t soha többet ne mondjak, mert ő egy fiatal csaj(54 éves volt akkor talán) és őt mindenki tegezi.

Na itt el is ásta magát. Azóta is a hányinger kerülget, akárhányszor köszönnöm kell neki vagy szólnom kell hozzá.

2013. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A fiam barátnője csókolomot köszönt nekem is, meg a páromnak is. Bár részemről felajánlottam, hogy tegezhet, a mai napig nem tegez. Köszönj nyugodtan csókolomot, aztán ha tegeződést ajánlanak, nyugodtan tegezd őket.
2013. szept. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Csokolommal a pisisek koszonnek!!! Vagy a felnott mammutfenyo gyokerek. Ha egyidos vagy a szuleivel, vagy hasonlo korban akkor tegezes. Igy marad a jo napot kivanok, viszontlatasra, stb...
2013. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!