Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az exének úgy köszönt,...

Párom az exének úgy köszönt, hogy csókolom, én ezért többször pofon vágtam (nagyon bánom), mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

Semmit nem jelentett ez nála, szava járása..

Én meg féltékeny típus vagyok, mert apukám csalta anyut, a következő pasija is csalta/csalja, engem is csaltak.

Ő az egyetlen aki szeret engem, és aki nem csal, és én mégis ilyen szemét voltam vele. Úgy haragszok magamra.


2011. jún. 9. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
ööö... kérj bocsánatot?
2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Esélytelen, könyöröghetsz, megalázkodhatsz, de valamire való ember nem bocsátja meg, ha pofon vágták....
2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Es meg mindig a parod? Menj dokihoz segitsegert, mert igy senki sem fog megmaradni melletted. Mi van, Te csak ugy osztogatod a pofonokat? Mi van ha vissza is kapod oket?
2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Többször pofon vágtad?! Hahaha. Főjél csak a saját levedben, ha pofozkodós vagy. Micsoda házisárkánynak gondolhat most a pasi...?!
2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

érdekes módját választottad a konfliktuskezelésnek.

ezek után veled maradt a párod? akkor összeilletek. :P


ha nem, akkor ne csodálkozz. egy ilyenért pofon vágni valakit elég suttyó dolog.


az, hogy ki kit csalt a családban anno, nem jogosít fel arra, h pofozkodj...

2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Kérj bocsánatot,és keress fel egy pszichiátert,mert nem vagy épp,az tuti!
2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek miatt pofozkodsz, akkor menj szakemberhez. Ez abnormális.

A pasinak meg ha esze van fénysebességgel húz el mellőled.

2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán a hülye féltékenység az oka,hogy megcsalnak..Meg is érdemled..
2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom, hogy ez nem normális dolog.

És szégyenlem, bánom azt amit tettem.

Visszacsinálni már nem tudom, de az biztos, hogy soha többé ilyet nem teszek.

Ha visszaadja? Jobb lett volna.


Azt mondta hogy szeret, és velem akar maradni, és hogy helyre lehet ezt hozni. Csupán kért pár napot, de azt mondta, hogy nem biztos hogy lesz az a pár nap, mert lehet nem bírja ki.


Oké, hogy ezt mondja, de engem bánt a lelkiismeret, mit tehetnék, hogy jó legyen?

2011. jún. 9. 16:10
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
legalább látja hogy szereted őt mond meg neki ezeket a tényeket, hogy ezért vagy féltékeny mert őrülten szerelmes vagy belé, ne okoljad már magadat, sok sikert!!!!
2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!