Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha nem kapnál...

Mit szólnál ha nem kapnál piszit/ölelést/törődést, de ezt a másik sem várná el?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk. Az utóbbi időben se reggel, se este sem kapok puszit, csókot, em hogy napközben. Ha adok se viszonozza. Nem ölel meg magától. Kérdeztem miért nem, azt mondja, mert én sem (nem igaz). Minden második héten itt van a gyereke, reggel ár rohan át hozzá, negyed órát csak puszilgatja, este nettó egy órát az ölében ül a gyerek, és napközben, amikor teheti puszilgatja. Pont ezért rosszul esik, hogy én semmit se kapok belőle. Kérdeztem, ezután puszi/csók/ölelés nélkül élünk majd, azt válaszolta, neki mindegy.

Régen nem ilyen volt, régen sokat bújt. Szex akkor van ha én kezdeényezek, pedig ne hagytam el magam. Télen egy betegség miatt 2 hónapig nem lehetett szexelni, sokat kórházban voltam, és két hónapja is egy kicsit, de már rendbe jöttem, és ő mégsem akar semmit. Ha már igénye sincs rá, akkor miért nem hagy el? Beszélni nem lehet róla, mert rögtön azt mondja, hisztizek, de arra sem válaszol, hogy akkor mi lesz a jövőben, szerettünk volna saját gyereket, de így hogyan, én így nem merek. Nem mond semmi konkrétat a jövőről, pedig én is 30 leszek nemsokára, szeretném tudni, hogy hányadán állunk.


29/N


2013. aug. 31. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezek fényében én csomagolnék.
2013. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esne, nekem ez nagyon fontos, de a páromnak is, mi is lassan 5 éve vagyunk együtt és bár vannak hullámvölgyek, de a puszi, csók, ölelés mindig megvan. Az mondjuk más, hogy ha a gyerekét puszilgatja, ez természetes, de annak is természetesnek kéne lennie, hogy veled is törődik, hacsak már nem szeret annyira...
2013. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, olvasva a hosszú panaszt: ez az ember nagyon fájlalja a régi családját, rettenetesen hiányzik neki. Talán bánja is, hogy 5(?) éve elhagyta. Talán haragszik is arra, aki miatt ez történt.
2013. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig szenvednék, aztán egyre dühösebb lennék, majd lelépnék. Nekem a napi ölelések/csókok/cirógatások egy kapcsolat alapját jelentik, nem tudom elképzelni, hogy ezek nélkül boldog lennék.
2013. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
fényévekra vagytok egymástól távol lelkileg, és lassan testileg is.
2013. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem, hogy távolodunk. Amióta beteg lettem, nem dolgoztam, most kezdek újra. Nehéz időszak volt, de ahelyett, hogy mellettem állt volna, inkább eltávolodott, kizárt. Régen esténként másfél órákat sétáltunk a kutyával, együtt, de már csak azt mondja menjek egyedül, pedig akkor szoktunk beszélgetni. Azt mondja kiállhatatlan vagyok, csak mert néha megkérdezem, hogy akkor mondja el miért van ez így, vagy megkérem hogy változtasson.
2013. aug. 31. 10:44
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Mit csodálkozol ezen amikor ennyire irigykedsz a gyerekére? Nem hülye nyilván észrevette. Nem csak körülötted forog a világ.
2013. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az olvasottak alapján, és mivel nem lehet megbeszélni a pároddal a problémát, tartanék egy kis szünetet.

Egy idôre elköltözni tôle, és akkor kiderül, mennyire hiányzol neki. Ha pedig jobban megvan nélküled, akkor keresel egy olyan pasit, aki igazán szeret, megérdemel téged.

2013. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valami miatt csökkent az önbizalma. A gyereknek könnyebben meri kifejezni az érzéseit, hiszen az feltétel nelkul szereti. Feltekenynek lenni egy gyerekreviszont nagy butaság....
2013. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pont, hogy azért tűnik föl csak most, hogy a gyerek mennyi szeretetet kap, mivel én nullát. Amíg rendben volt minden, teljesen rendjén volt, hogy jobban szeretgeti, mert kicsi még. De így kiéleződik a dolog, hogy látom, hogy a párom képes a szeretet kimutatására, csak felém nem.
2013. aug. 31. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!