Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha huszonéves felnőtt srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves felnőtt srácként csak a 13-15 év körüli kislányoknak kellek, vagyis ők kezdeményeznek csak nálam, de közülük is csak max az átlagos külsejűek, akkor ez azt jelenti, hogy csúnya fiú vagyok és valószínűleg sosem lesz vonzó, szép barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha huszonéves felnőtt srácként ebből ezt szűröd le akkor ott máshol vannak nem kis gondok. 24F
2012. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit
2012. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez még semmi.

Csak ne kezdj azokkal a lányokkal

2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha elmúltál 20 és mindig azt várod, hogy téged szólítsanak le....

A szép lányokat le kell szólítani, nem csak ülni, és várni a csodát. Man up! Te vagy a férfi, viselkedj is úgy.

2012. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50 kg vagy alacsony és ronda???
2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én annyira sugárzom a forever alone mentalitást hogy 13-99 ig senki nem vesz észre.


Na ez az ami az abszolút barátnő nélküliség receptje :D

2012. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem szép lányoknál, de nem éreztem a vonzalmat, ellenben, ha a kiscsajok meg maguktól kezdeményeznek és ez nekem tetszik, mert amúgy is csúnyának érzem magamat és alig van önbizalmam. :S
2012. dec. 9. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez azt jelenti, hogy "huszonéves felnőtt srácként" olyan béna vagy, hogy nem kezdeményezel a "huszonéves felnőtt lányoknál", csak arra vársz, hogy a 13-15 év körüli kislányok leszólítsanak. Javíts ki, ha tévedek! ;)
2012. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nnnnnnjjja, szóval beszari vagy, udvaroltatsz magadnak és ebből gyűjtöd az önbizalmat.

Hát akkor ne számíts nagy változásokra.

2012. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ez azt jelenti, h átlagosan nézel ki. Ha valóban csúnya lennél, még nekik se kellenék. Viszont felhívom a figyelmedet arra a tényre, h 14 évtől felfelé legálisan dughatóak ;)
2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!