Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaladtag akinél...

Van olyan csaladtag akinél nem szivesen esztek? Undorodtok a főztjetől büdös nem szivesen latjatok vendegül hogy pl ti evőeszközötökkel egyen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs.
2013. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nincs.


Egyébként az evőeszközt miért félted? Nem kopik, nem romlik el, nem szennyeződik véglegesen csak attól, hogy egy kevésbé igényes ember eszik vele! Vagy a mosogatószer ismeretlen felétek?

2013. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Erdekes, es durva ez a kerdes ugy 2în1.....
2013. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem azért hanem nincs gusztusom utána enni vele. Q fogai is elhanyagoltak meg minden. Pohárból is amiből iszik nem használjuk mi. A kórme is koszos komolyan nem értem miért nem vágja le de csak nem sérthetem meg nem?
2013. aug. 31. 17:42
 5/19 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tette, fel mert itt akar aludni mert messze lakik és nem tudom mit tegyek. Nem szivesen fektetném az ágynemünkbe. Már egyszer leráztam hogy most nem tud itt aludni de mindig nem lehet....
2013. aug. 31. 17:44
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Családtagjaimat elfogadom ahogy vannak. Ha messze lakik, miért dobtad ki?

Ágynemű mosható, edény elmosogatható. Eljön az idő, amikor a fiatalok, vagy más emberek minket is "büdösnek" tarthatnak. Vannak betegségek, amitől megváltozik az ember illata, szaggá.

Egy kóbor macskát is megetetek, rokont, családtagot meg nem nézek le.

2013. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Asszony bátyja pont ilyen. Még kezet fogni is undorodok tőle, olyan mocskos állandóan, nem, hogy együtt enni...
2013. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ha igy undorodom tőle?
2013. aug. 31. 17:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondjuk úgy, hogy nem szívesen látom vendégül az én házamban, na olyan van. Nem tudsz mit tenni ellene, az én hozzátartozóim többségétől, (inkább apai ágon) undorodok, még egy légtérben is utálok egy - s más személlyel lenni, mert komolyan mondom, a legszegényebb ember akit ismerek, még az is képes normálisan megfürödni, és ápoltan a közvilág elé menni. Ha valaki hajléktalan, megértem, de az én családomban senki sincs a csőd szélén, és mégis...
2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a nővérem kajáit nem tudom megenni mert mindig túrja az orrát főzés közben és a wc után sem mossa meg a kezét.Ki tudja milyen cuccokat tartalmazhat a kajája!Gondold el múltkor abba az edénybe adott a kutyájának enni amiben a levest fözi.
2013. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!