Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ok a szakításra vagy csak...

Ez ok a szakításra vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakítani akar velem amiért nem adom el a motoromat vagy legalábbis nem fejezem be. 9 éves korom óta motorozom és eszem ágában sincs abbahagyni. Estem már el, kisebb balesetem is volt de nem ijedtem meg. Ha jól emlékszem (márpedig jól emlékszem) egy motorostalálkozón ismerkedtünk meg. Ő is szereti a motorokat és eleinte eljött velem, utána valami miatt meggondolta magát és most már elvárja tőlem is, hogy hagyjam abba. Nem csak velem nem jön hanem senkivel. Tudja, hogy ez fontos nekem és amíg csak tehetem motorozni fogok, akkor miért kér tőlem ilyet? Ő nagyon szeret úszni, mégsem kérem, hogy ne ússzon mert megfullad. Szerintem ez nagyon hülyeség. Szerintetek is? Mit csináljak? 24/F
2013. szept. 1. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak hogy tud: Ha okokat keresünk a szakításhoz az mindig csak üres kifogás.. Teljesen mindegy mi az ok, akkor is szakítani akar.. Ha nem motoroznál, hanem kis katonákat gyűjtenék egy terepasztalhoz, akkor az lenne az ok.. Ha gyufából készítenéd az Országházat akkor az lenne az ok..

Neked most a motor..

Tudod ha valakit szeretünk, azt nem kényszerítjük olyan dolgokra amit nem szeretne..

Én a helyedben simán megmondanám a lánynak hogy ha nem tetszik hogy motorozol akkor ott az ajtó..Bár elvártál volna annyi őszinteséget, hogy megmondja nem szeret és ezért akar szakítani..

2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
56%

Mennyi időt szánsz a motorozásra? Ő mit mond, miért nem akar veled menni? Foglalkozol vele is?

Ha ezeket kifejtenéd, akkor átláthatóbb lenne a dolog!

2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy az 1., akinél ez a "probléma" felmerül: [link]
2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondja az igazat? Azt mondta, hogy nem akar etetni, fürdetni stb hanem normális életet szeretne élni egy egészséges emberrel, nem pedig azon aggódni, hogy mikor kell azonosítani vagy a kórházba szaladni utánam. Sok mindentől függ, hogy mennyit és mikor vagyok úton de vele is eleget foglalkozom. Néha úgy érzem hogy túl sokat is.
2013. szept. 1. 16:43
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy csak félt a barátnőd, mert igaz, hogy már volt kisebb baleseted, de nem akarja, hogy nagyobb baleseted miatt elveszítsen téged.
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
A páromnak is volt motorja,és motoroztunk is együtt.Nem kértem rá. hogy adja el.De!!Jött a gyerek.Közös családot alapítottunk és már nem fért bele a motorozgatás.Két ok miatt.Kellett a pénz másra, nem kockáztathatja az életét, mert a gyereket fel kell nevelni.Ha én otthon ülök a babával, nem fér bele, hogy ő meg motorozgasson.Mi ebben egyetértettünk, én erre soha nem kényszerítettem.
2013. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet figyelmesen is vezetni és én úgy csinálom de akkor ennyi erővel a házból se mozduljak ki meg ne csináljak semmit mert veszélyes. Nekünk még nincs gyerekünk, mondjuk ha lenne szerintem akkor se veszekedve kéne előadni.
2013. szept. 1. 16:51
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Akárhogy is, a motorosok a legjobb szervdonorok, mert általában egészséges fiatal férfiakról van szó.


Én össze sem jöttem volna veled, ha ennyire ragaszkodsz a motorhoz. Senki nem szeretné, hogy özvegyen nevelje az árva gyereketeket.


Megértem a barátnődet.

2013. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Én sem tolerálom a motorozást, és részben ez is közrejátszott a szakításomban, de én nem úgy jöttem össze az exemmel, hogy motorozott, később kezdte.


Azt nem tudom, a változás, miért állt be, esetleg ismerős balesete, vagy ilyesmi nem volt?


Az tény hogy nem várhatja el tőled, hogy letedd a motort, de szakítani joga van. Én is éltem ezzel a jogommal. Azóta sokkal jobban alszom. Az állandó stressz bármilyen forrásból jön is, kikezdi a kapcsolatot.


Szerintem engedd el, ha menni akar, jobb lesz neki. Ha mégsem, hát legfeljebb visszamegy hozzád.

2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!