Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevetttek hogy akik együtt...

Észrevetttek hogy akik együtt alusznak azok elkezdenek nagyon ragaszkodni egymashoz akkornis ha elötte mondjuk nem voltak szerelmesek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ragaszkodás a megszokáshoz, de nem biztos, hogy egymáshoz.
2013. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet nem vettem észre, mert nem aludtam olyannal együtt, akihez nem ragaszkodtam.
2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
En nem vettem észre ilyesmit, az ember nem alszik bárkivel, csak akire vágyik!
2013. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem van több ilyen ismerősöm. Pl az egyik egek óta csak feljartegy csajhoz mellette volt egy csomo úgy nyilatkozott róla hogy k...gatja. Most meg mivel a pasi nagy szerelmes aki dobta aőt férjhez ment neki is úgymondd kellett egy komoly és most ott alszik a csajnal elmentek nyaralni nem szerelmes de megis megvedi a csajt közelérzi magahoz ragaszkodik hozza stb. De be is vallja hogy nem szerelem nem venn el stb
2013. szept. 2. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van? A második kommented követhetetlen baromság! Mi az igazi kérdés? Hogy akik együtt alszanak, azok ragaszkodnak-e egy máshoz? Igen, nyilván ezért alszanak együtt. Egy idegennel nem fogok együtt aludni, meg olyannal sem, akit utálok.
2013. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És szerinted ez az ember azért kezdett el ragaszkodni a lányhoz, mert este öntudatlanul egymás mellett fekszenek? Nem azért, mert ébren sok időt töltenek, hanem mert alva?
2013. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Passz. Én csak olyannal alszom együtt, akihez már eleve ragaszkodok, és aki felé vannak érzelmeim...De tény, hogy az együttélés/alvás (és az ezzel járó rendszeres szex) elmélyítheti még jobban két ember kapcsolatát. Ellenben ha valakik nem szeretik egymást, csak az együtt alvástól nem fog változni semmi.
2013. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!