Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek abban az esetben...

Mit tehetek abban az esetben ha akaratomon kívül apa lettem? Bejelentette a "hölgy"tavaly voltunk együtt kb 1 hónapot most meg persze gyerektartás kell neki,

Figyelt kérdés
közöltem vele,hogy megcsináltatok egy dns-tesztet mert maszekban ugy tudom olcsóbb kb 40000-ft és ha az enyém akkor megbeszélünk egy összeget ügyvédnél lefektetjük a dolgot de ő csak peres uton hajlandó szóba állni velem,nem tudom mi tévő legyek.Várom a véleményeket az ilyen "anyáról"és mégis mit tehetek ilyenkor?

2013. aug. 11. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nem sokat....
2013. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
96%

Legközelebb húzzál gumit a botod végére.

A DNS tesztet csináltasd meg, nehogy már pereskedjen aztán kiderül hogy nem is a te gyereked...meg kell róla bizonyosodni, aztán majd jöhet a többi.

2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
49%
Ő nem idézőjeles anya, hanem tényleg az. Majd máskor védekezel, így jártál.
2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim válasza:
36%
Magadra vess, ha felelőtlen voltál. Nyilván azért akarja perre vinni az ügyet, mert a legtöbb pénzt akarja kisajtolni belőled, és abban reménykedik, hogy így többet kap, mint amennyit megbeszéltetek volna. Hogy mit tehetsz? Vársz, aztán a bíróságon majd eldőlnek a dolgok, ha tényleg csak ott hajlandó veled tárgyalni.
2013. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
57%

Csak annyit, hogy megcsináltatod a tesztet. Ha a tied a gyerek, akkor ragaszkodj a normális kapcsolattartáshoz.

A nők szégyene az ilyen számító szuka.

2013. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Hát szerintem talán megkérdezhetett volna .hogy egyáltalán akarom-e?Nem csak úgy bejelenti ,hogy van egy lányod .Tök jó .Persze tavaly óta nem is hallottam felőle ,ja és Ő ment vissza a régi palijához azért dobott ki 1 hónap után
2013. aug. 11. 20:05
 7/78 anonim ***** válasza:
21%

Ez van, gondolkozhattál volna előbb, hogy gumit kéne húzni. Vagy eleve nem dugni, csak orálozni.

Most már semmit nem tehetsz, csak annyit, hogy fizetsz.


Nekem nem kéne egy ilyen nő gyereke, hiszen félig az ő vére, nem kell látogatnod, ne bonyolítsd az életedet, fájdítsd még jobban a szíved, pont elég neked az a súlyos büntetés neked, hogy ezután két évtizeden keresztül fizethetsz.


Mivel gondolom nem sűrű bocsánatkérések közepett, és szégyenkezve jelentette be ezt a hírt, így egy utolsó ringyó ez a véleményem róla.

2013. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
39%

JAJ, ÉDES, CSAK AZT NE MONDD, HOGY TE OTT SEM VOLTÁL!!!!

Az eszem megáll. Ő "milyen anya", és te milyen apa, felnőtt, ember vagy? Ha ennyi eszed van, azért bizony meg kell fizetned. De tuti, megtanultad a leckét. Legyél jó apja a gyereknek, vagy egyáltalán ne legyél jelen az életében, a kettő közt nincs arany középút. Csak soha ne felejtsd el, ő nem kérte, hogy megszülethessen. Az anyja meg az apja meg olyan, amilyen, a gyerek feltétlenül szeret.

2013. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
63%
Azert a valaszadok elgondolkodhatnanak egy picit. Nem irt olyat h nem vedekeztek, mellesleg a notol ez nagyon nem korrekt viselkedes
2013. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
19%
Nincs értelme a kéthetes apaságnak, ezt fogjátok már fel! Ha tegyük fel pár éves már a gyerek, mikor egy korábban stabil kapcsolat tönkremegy, és már kialakult a kölcsönös ragaszkodás, szeretet, akkor igen, érdemes továbbra is látogatni a gyereket, de így nem.
2013. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!