Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan anya...

Szerintetek van olyan anya aki megtudja UTÁLNI a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy van.

Emberek, nagyon sok undorító ember van.

2009. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy fiam, aki pedofília miatt kerülne börtönbe, biztosan megutálnám.
2009. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy gyerek is tud olyant tenni az anyja ellen, ami megbocsáthatatlan. Néha úgy "elhajlik" egy gyerek, hogy semmilyen irényban nem lehet rá hatni és egyenesen a vesztébe rohan tetteivel. Még csak az sem igaz, hogy minden esetben a nevelést kell hibáztatni. A százhalombattai rémet, nevezetesen Balogh Lajost, aki több nőt megkinzott és megölt a saját anyja is nyilván megutálta. Nemcsak megutálta, hanem retteg is tőle, hiszen őt nevezte meg következő áldozatának.
2009. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Van persze. Csak azt nem tudom, hogy nekik mi kell ehez. Én nem hiszem hogy a fiamat megtudnám utálni. Még haragudni is csak pár percig sikerül:)
2009. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és mikor még a gyerek a gyereke?? akkoris van ilyen?csak azért kérdezem mert én anyámmal már rég roszz kapcsolatba vagyok és úgyérzem már megutált!idegenek vagyunk egymásnak!
2009. nov. 1. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Ez szomorú. Hány éves vagy? Együtt laktok? Sok a munkája, és arra figyel? Vagy talán alkoholista? Vagy egykedvű, fásult, lelkileg kihalt? Nem szereti saját magát, és mivel benned magát látja, ezért nem szeret? Vagy nem teljesítetted be a gyermekhez fűzött reményeit?

Próbáld kifigyelni mi a helyzet. Esetleg az alábbi linkben is találsz valami rávezető ötletet.

[link]

2009. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és lánny ,igen anyám sokat dolgozik nincsenek barátai magának való és flegma..:S

a barátommal boldogok vagyunk ketten és ez anyámnak nem tetszik mindig bemémköt ebböl is van mindig a veszekedés..

csak azért kérdeztem hogy egy anya megtudja e utálni a saját gyerekét mert anyám néha olyanokat mondott hogy ....például sokszor elátkoz meg undoritó szavakat mond rám,nem tom lehet hogy csak azért mondja mert idegébe ezt ő is bevallotta és mondta hogy ilyen többet nem lesz velem,dehát reménytelen eset anyaám soha nem fog megváltozni és ebbe bele kell törödnöm.lassan két hete hogy nem szólt hozzám (KEDVES SZÓT)és ezmár igyis lesz.

2009. nov. 1. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha eleve nem akarta.
2009. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyre ügyelj, de nagyon: nehogy eltanuld tőle. Persze tudom, most ezerrel mondod, hogy mindenben pont az ellenkezője leszel, és úgy is lesz biztosan. Csak tapasztaltam, hogy a gyerekkori ingerek, szavak, mozdulatok úgy beivódnak, hogy csak tudatos önfegyelemmel írthatjuk ki magunkból.
2009. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos vannak szemét anyák a földön. Akik azt hiszik gyereket szülni annyira nagy dicsőség és hogy ők attól milyen jó emberek lesznek. Meghogy akkor nekik mindent szabad azzal a gyerekkel. Pedig egy gyerek anyjának lenni nem jog hanem ajándék.
2009. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!