Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Mindent elrontok....

Mit tegyek? Mindent elrontok. Converse pulóver, drága volt, anya kinyír, ha megtudja

Figyelt kérdés
Kaptam egy converse pulóvert. Illetve vettem. és nagyon drága volt... erre. Az egyik pedig megrepedt, kiakartam vasalni, erre megolvadt és kicsit leszedte a vasaló a feliratot, kialartam lakkal igazítani, hogy ne látszodjon, erre lekörömlakkoztam fehérrel, majd körömlakk lemosóval megpróbáltam eltávolítani, valamilyen sinten sikerült, de még látszik. hogyan tüntessem el? mit kezdjek a felirattal? komolyan itt sírok, nem hiszem el, hogy lehetek ekkora béne barom. segtíség:'(
2010. márc. 24. 19:59
 1/10 A kérdező kommentje:
hibáért bocsi, de nagyon kész vagyok :'(
2010. márc. 24. 20:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz linkelni egy képet? .. talán többet tudunk segíteni ha látjuk, hogy pontosan mi van..
2010. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Kimaradt egy rész gondolom, mert az egyik mondatod zagyvaság. Sajnos semmit nem tudsz vele kezdeni. Tanulság:

Nyomott mintás ruhát soha nem vasalunk a mintás oldalon, kizárólag kifordítva!

2010. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok linkelni. :(
2010. márc. 24. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi van? Nincsen ám értelme az elejének.
2010. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:S:S:S:S:S:S:S:SS:S

és milyen színű?

mert ha jól értem.. lejött a converse felirat megrepedt, majd próbáltad kivasalni de megolvadt azt visszaigazítani lakkal, majd leborítottad fehér körömlakkal, próbáltad kiszedni körömlakklemosóval ami v.mennyire sikerült ?


most a feliratot akarod megoldani vagy azt h nem jön ki a körömlakk?

talán próbálkozhatnál textilfilccel beizélni azt arészt amit leöntöttél lakkal.. : ////

2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát...nemigen tudsz már mit csinálni...
2010. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudsz mitcsinálni max. szerezz valami Converse logos rávasalhatós mintát és tedd rá,bár ollyat én még nem láttam.sajnos nem nagyon lehet ezzel mitcsinálni.elkell mondanod anyudnak...:(
2010. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mosd ki hátha kijön a körömlakk

mennyibe került amúgy?

2010. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 ezer volt. De mindegy. Szembenézek vele, megpróbálom megoldani. Köszi mindenkinek. :)
2010. márc. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!