Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anya orrba...

Mit tegyek ha anya orrba szájba cigizik?

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van nem tudok kimenni a szobámból mert akkor egyből füstszagú lesz a hajam a következő mosásig.Volt hogy nálam maradt a barátnőm pólója és vissza kérte,másnap rámírt facen ha hordod másnak a pólóját legalább mosd ki,mert tiszta bagó szaga van.Egyszer se vettem fel de így befogja a cigiszagot pedig csak egy hétig volt nálam...Elgem van!!!!!!!!!!!!!!! Nem akar leszokni mikor mondom neki hogy ne cigizz azt mondja hogy "te nekem ne mond meg hogy mit csináljak jó?! menj be a szobádba akkor" Elegem van mi a jó büdös fszt csináljak?????
2011. nov. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Kérj tőle egyet szívd el, aztán nyugodj le. Próbáld neki ne parancsként előadni, hanem megbeszélni, mint jó tanács, leülsz, elmondod neki, hogy aggódsz az egészségéért, te nem bírnád ki, ha valami baja lenne (még ha ezek nem is igazak)
2011. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
vegyél neki azt a ragasztható tapaszt.tudod mire gondolok?az hátha jó.
2011. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyád eléggé taj, ha a lakásban cigizik. Sosem fogom megérteni, egyes bagósok miért ennyire tapintatlanok. Kérd meg, hogy legalább az udvarra/erkélyre menjen ki, mert zavar az állandó cigifüst, ráadásul ezzel a te egészségedet is veszélyezteti.
2011. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát mindenekelőtt tényleg ne szólj bele. Legalábbis ne így.

Én is dohányos vagyok, az én gyerekeimtől is jött ilyen kérés felém.

Addig is csak egy helyiségben cigiztem, hogy a lakásnak azért normál szaga legyen, azt is nyitott ablaknál, viszont utána kimentem az erkélyre, és nem dohányzok bent.

Szerintem anyuddal is meg lehet beszélni, hogy menjen ki cigizni, vagy ha az nincs, szívja el az ablakban.

2011. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nagy szart anya naponta 2 dobozzal szív el és csak néha megy ki az ablakhoz ha csúnyán nézek rá.Van amikor még ki sincs nyitva az ablak.Fogadok most is cigizik mert résnyire van nyitva az ajtó és érzem azt a szar undorító szagot!!!
2011. nov. 11. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha már nagyon eleged van belőle, ugorj át hozzám egy kicsit!
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elektromos cigi.
2011. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ilyen hülyeségeket nem kérek csak komoly válaszokat:D!!
2011. nov. 11. 21:03
 9/11 zkriszti3 ***** válasza:
100%
A te egészséged a legfontosabb.Dohányzom de soha nem gyújtanék rá a lakásban,a gyerekeim az elsők.Mondhatnád neki, hogy így te passzív dohányos vagy,tönkre teszi az egészségedet.Sok szülőnél látom,hogy nem kímélik a gyereküket változtatni nem akarnak,pedig ők nem kérték az életet.Számomra ajándék a gyerek.
2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyanez megy csak ők vezetnek 2-en egy ellen. Ha szólok én vagyok a rossz, hogy miért szólok bele. Egyébként a tesómról és anyuról van szó plusz néha tesóm barátnőjéről. Rosszul vagyok már tőle, hogy minden ruhám totál cigiszagú már a szárítón is. Néha kitalálják, hogy na ezentúl kijárnak az udvarra de ez kb megy egy napig. Semmit nem tudsz tenni hidd el nekem. Max majd egyszer elköltözöl és annyi.
2011. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!