Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember élete...

Szerintetek az ember élete során mennyi emberről gondolhatja/érezheti azt, hogy vele le tudná élni az életét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 07:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Miért vannak lepontozva az értelmes válaszok ? Inkább tanulni kellene belőlük, mint sunyiban lehúzni őket.
2013. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam!
2013. szept. 4. 18:39
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes kb olyan, mint hogy az ember hany emberbe szerelmes elete soran? Mert ha valaki szerelmes, alatalaban azt gondolja, hogy egy eleten at fog tartani.


Tulajdonkeppen az a vicces, hogy tarthatna is egy eleten at, csak rajtuk mulik, amennyiben kepesek osszecsiszolodni, es szeretni, elfogadni egymast. erre viszont manapsag kevesen alkalmasak, mert ugye az emberi szabadsag minnel fontosabb szerepet kap. Ez nem is lenne baj, csak akkor ugye nincsen eletreszolo tars. Mindenki valaszthat, hogy alkalmazkodik- e, vagy pedig szabad marad.

2013. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szandra244 válasza:
Ki tudja.. minden ember más, mindenkinek más a lelki világa.. én pl nem éreztem még egy embernél sem, vagy csak nem emlékszem rá.. a 3 komolyabb kapcsolatbol..
2016. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!