Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a csákvári elfekvő?...

Milyen a csákvári elfekvő? Kinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jövő héten Anyukámat átszállítják oda, amíg sikerül elhelyeznem az idősotthonba. Nem tudom előtte megnézni, de ha nagyon rossz hely, akkor inkább hazahozom. Az orvos szerint nem rosszabbak a körülmények, mint ahol jelenleg van, a Fejér megyei Szt. György Kórházban.

2013. szept. 3. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ellátást fog kapni az édesanyja, és szerintem mindegyik elfekvő hasonlóan müködik, mivel gondolom mindenhol (előirás szerint) gondozzák a betegeket. A rossz az egészben az, hogy általában a betegek vannak rossz állapotban és inkább ez viseli meg a hozzátartozókat. Sajnos voltam én is ilyen helyzetben, én nem tudtam volna otthon olyan jol ellátni a hozzátartozómat mint az elfekvőben, mivel ő már táplálkozni sem tudott, stb.. teh
2013. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem konkrétan a hellyel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek.
2013. szept. 3. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mamája sokáig vendégeskedett ott és nekünk jó tapasztalataink voltak. Kicsit otthonosabb, emberközelibb, nagyon szép hatalmas kertje van. Mi mindig amikor mentünk a mamához, kértünk tolókocsit és kitoltuk a kertbe (vannak ott padok és asztalok) és ott etettük meg.
2013. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez nagyon megnyugtató, hogy jó kezekben lesz.
2013. szept. 3. 09:05
 5/6 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolótól, ha a pontos címet megadná, megköszönném.
2013. szept. 3. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem emlékszem, több éve volt, este ha haza ér a férjem megkérdezem.
2013. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!