Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat de miért?

Utálom az apámat de miért?

Figyelt kérdés

17/f novemberben 18 leszek.

Utálom a szüleimet de leginkább apámat .

Amikor haza esik érzem rajta az alkohol szagot , hiába mondom anyumnak ő csak annyit mond: na fogd be a szád (trágárság szűrő nem engedi leírni amiket mondanak...) egész nap dolgozik.... Meg mesélek nekik az elképzeléseimről hogy mi szeretnék lenni , erre apám csak arcon röhög és elhord mindennek. Nem értenek a technikához de ha valami gáz van tudnak jó pofizni hogy javítsam meg .

már 8-9 éves korom óta szó szerint minden nap üvöltözés/csapkodás van itthon és belefáradtam, Most pl durva torok gyulladásom van ma is üvöltenem kellet és idegességemben elmondtam hogy amint 18 leszek elmegyek Angliába dolgozni. Erre anyám : Akkor holnap mész az iskolába ( 38-39 fokos lázzal)...Akárhova megyek velük porrá aláznak, üvöltenek az utcán , gyerekesen viselkednek . Meg ugye 7-8 éves koromban tudtam meg hogy örökbe fogadtak. És anyám minden nap elüvölti a hivatásos (trágárság szűrő...értitek hogy mit takar ) anyád szót , hiába mondom h ez fáj meg ilyenek..Apám egyszer azt mondta : Miért nem vittük őt vissza a szüleihez :/

Ez csak pár dolog...:/ Szerintetek jogosan utálom őket?



2013. szept. 3. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan! Amint teheted, költözz el tőlük, messzire!
2013. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak és jobbulást:). Én még csak 17 leszek de a szüleimmel már most sok a gondom. Ha a fejedhez tényleg ilyeneket vágnak akkor igen jogosan.
2013. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Fúúú basszus ... hát ez nagyon gáz. Őszinte részvétem! :(

Előre is elnézésed kérném, ha erősek lennének szavaim, csak azt írom amit őszintén gondolok!

Ha nem haragszol, a szüleid elég tré emberek. :-/ Egyáltalán nem segítenek téged semmiben, pedig most lenne talán a leginkább szükséged rá. Továbbtanulni felsőoktatásban, vagy valami jó munka, ami érdekel (bármi is legyen az). Ha meg tudsz állni a lábaidon egyedül, akkor jobb lenne ha külön lennél szerintem. Nekik úgyis mindegy, hisz látszik rajtuk hogy nem úgy tekintenek rád mint gyerekükre (de még neveltre se - mert attól még szerethetnétek egymást), és ha számodra is csak konfliktust szül az ott léted, akkor egy albit javasolnék. Nem tudom van-e barátnőd pl, de ha dolgozol (dolgoztok) majd, akkor egy közös albi, vagy ha továbbtanulsz főiskola/egyetem, az ottani kollégium is 100x jobb(-nak tűnik nekem), mint az otthoni körülményeid. De az is jó ha ki tudsz menni Angliába vagy valahova, ott általában jól lehet keresni, csak kell egy kis kezdőtőke is (rep.jegy-nek pl). :)


Ja egyébként a kérdésedre válaszolva, hiába mondanám hogy lázadsz mert fiatal vagy, ha igaz a sztori, akkor sajnos ez már nem az, és erre már csak azt mondanám mégis hogy jogosnak érzed hogy mennél, menekülnél. Más is menekülne az ilyen helyzetből biztos vagyok, hisz te sem vagy hülye hogy még sokáig elviseld, mert senki sem élvezi. Ha ők nem változnak/változtatnak, akkor te fogsz változtatni ... lakhelyet.

2013. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csak 2 hónapig legfeljebb fél évig élek velük..És köszi a tanácsokat :)
2013. szept. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!