Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem múlik el?

Miért nem múlik el?

Figyelt kérdés

5 éve, hogy szerelmes vagyok egy férfiba 2 éve, hogy nem láttam már mégis mindenhol mindenkiben őt keresem.

Nem akarom ezt az érzést mikor fog már elmúlni?


2013. szept. 4. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem 2 év alatt még a hormonoknak is eltünek, szerintem félsz az újdonságoktól az esetleges buktatóktól ezért ragaszkodsz a múlthoz. Jó indulatból mondom lehet hogy pár orvosi kezelés elkéne.
2013. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy olyan embert idealizálsz, aki még csak le se szar téged. Engedd el ezt a dolgot, különben még öregasszony korodban is ezen fogsz pörögni.
2013. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudod belül feldolgozni, hogy nincs tovább (vagy hogy nincs remény)... lehet, hogy meg kéne keresned, és valahogy tisztázni a dolgokat, főleg magadban. még mindig a régi képe él benned, fel kéne frissíteni, és az ő szájából kéne hallanod, hogy nem kellesz neki. és utána könnyebb. mert akkor lesz valami negatívumod is róla. és akkor nem akarod már mindenkiben őt keresni.
2013. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs a szerelemhez. Ez komoly probléma. Gondolom, vele fekszel, vele kelsz, ő jár a fejedben, mert hagyod. Emellett fogadni merek, hogy már a hangját se tudnád felidézni. Ez nem szerelem, hanem egy álomkép, egy ideál, amit rá vetítesz ki. Ez az ideál nem bánt téged, mindig veled van, tulajdonképpen kényelmes állapot számodra. A férfi csak egy burok, egy név, ami mögé bezsúfolod mindazt, amire vágysz. Úgy gondolom, segíthetne egy pszichológus, mert ez így probléma.
2013. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!