Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy házasság...

Mennyi ideig tart egy házasságban a szerelem mikor mulik el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

"Mennyi ideig tart egy házasságban a szerelem"


Ameddig fel tudsz nézni a másikra mint férfira/nőre (ki-ki válassza ki a megfelelőt).

2012. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát nálam érdekes a téma.

Mikor a lángolás alább hagyott az 2-2,5 év volt kb. De ugyanakkor azt sem mondanám ,hogy nem szeretem szerelemmel.


Egyszerűen, ha ránézek, ha látom a tekintetében, hogy issza a látványom, amikor egy fárasztó nap után a párkányon ücsörögve az ölébe vesz és átkarolva nézzük az éjszakát vagy a naplementét... ilyen meghitt pillanatokban egyszerűen elönt a tűz, úgy ahogy fiatal korunkban is. És érzem a lüktetést, a vágyakozást, hogy én érte ő értem van földön. Ilyenkor megint felizzik a láng.


Szóval furcsa. :)

2012. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
2 év és 3 hónap után, a hónap második keddjén ebéd közben.
2012. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

2. Válaszoló: ezt nagyon szépen megfogalmaztad, én nem tudtam volna ilyen kifejezöen.

De mi is ezt érezzük minden nap, pedig nemrég volt a 24. házassági évfordulónk.

2012. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

A szerelem, a fellángolás elmúlik hamar. De ha szeretik egymást, akkor ez sokkal többet ér, mert tartós marad.

30 év házasság után is.

2012. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy köszönöm a másodiknak, hogy ilyen szépen megfogalmazta, nálunk is így van. 11év után is még.
2012. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válaszok alapján változó,kinél meddig tart,Mi 5 éve vagyunk együtt még tart:)
2012. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, sok mindentől függ a válasz. Mekkora volt a láng az elején? Mit tesznek a felek, hogy a tűz ne aludjon ki? Mennyire illenek egymáshoz a felek? Mennyire akarják a másikat? Megannyi kérdés...


Nálunk 2 év után múlt el. Ami megmaradt, az a ragaszkodás, de sajnos a ragaszkodás nem elég ahhoz, hogy együtt maradjunk. Hiába ragaszkodik valaki, ha közben félrekacsint. :-(

2012. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!