Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál saját készítésű...

Szoktál saját készítésű dolgokat ajándékozni?

Figyelt kérdés
Mik ezek és kinek adod....
2009. nov. 2. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen! pl.: anyunak születésnapra, névnapra, anyák napjára kis izéket csinálok. pl volt már napraforgó (szülinap) pillangó (az alkalmat nem tudom) nyomtattam lapot és feldíszítettem matrica katicával (anyák napja) meg ilyenek. na meg tesóimnak is csinálok meg egyéb rokonok. pl.: nagypapa nagymama keresztszülő unitesó ilyenek:)


13 lány

2009. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyszer készítettem barátnőmnek egy fénykép-keretet, feldíszítve kagylókkal.

Egyszer meg festettem neki egy naplementét olajjal.

Nagyon meghatódott.

Másnak nem igazán készítek ilyesmit, mert nem érdemlik meg.

Ahhoz meg nagy vagyok, hogy anyunak csináljak bármit...

A két kifsiamat befogom persze ilyesmikre, anyáknapja stb. :)

2009. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabban csak azt szoktam. Ebből a nővéremnek jut ki leginkább, ő az éven faragott levélbontót kapott, előtte pedig karkötőt. De volt már példa párttagsági könyvre (egy poénból alapított képzeletbeli párt vált így valóra), fali kulcstartóra, hajtogatott virágra, illetve egyéb apró és nagyobb dolgokra.
2009. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!