Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled, se nélküled kapcsola...

Se veled, se nélküled kapcsolat-most mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Elég viharos kapcsolat. Sok rossz dolog volt, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz. Most viszont olyan dolog történt, amit nem hiszem, hogy fel tudok dolgozni.

A 'sógornőm', aki utál engem, összehozta egy nővel, aki tőlem 10 évvel idősebb és 20 kilóval több. Nem akartam beleavatkozni, nem hittem volna, hogy bármi is történik. Erre... Ma délután még engem csókolt a 'párom', szerelmet vallott és majdnem szeretkeztünk is. Erre ott alszik nála a nő, akivel eddig nem is látták egymást... Ez milyen dolog már? Egyrészt a 'párom' részéről, hogy a helyemre fektet egy vadidegen nőt? Másrészt sose hittem volna, hogy léteznek ilyen nők, akik úgy ottalvásosra szervezik az első randijukat, olyan férfivel, akit még sosem láttak...

Totál ki vagyok akadva. Állítólag nem akarja lefektetni, de mi másért alszik ott a nő? :S

Most mi az isten nyilát csináljak?


2013. szept. 4. 23:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

A 'sógornőmről' még annyit, hogy nagyon sokat ártott már nekünk, a 'párom' pedig nagyon befolyásolható, a nővére pedig nagyon fontos neki.

Na de tényleg, most mi legyen? Mondjam el a nőnek, h ki vagyok? Az a legszebb, h be is mutatkoztam neki, a füle hallatára szívemnek hívtam a fiút, hozzáértem, ilyenek /a megszokott mozdulatok, ugye.../ és nem tűnt fel neki, hogy nem csak barát vagyok.

A fiúval beszéljek? Vagy most már kerüljem el messziről? Olyan dühös vagyok, olyan megalázó ez az egész!

2013. szept. 4. 23:49
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Add ki az utjat es felejtsd el egyszer s mindnkorra... meg ha most nehez is kesobb csao orulhetsz h nem pocsekoltal ra tobb idot.
2013. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

1, Elkezdhetnél keseregni azon, miért álltál össze egy olyan férfivel, akinek még azt is a nővére mondja meg, kivel szexeljen. (Ez egyébként nagyon perverz, ha belegondolsz.)


2, Szakítasz. Most. És elfelejted a famíliát.

2013. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát ja, volt arra példa, hogy megzsarolta a nővére!

Igen, tudom, az lenne a legegyszerűbb, ha magasról letojnám ezt az egészet... De vmi miatt nem megy, olyan erős kémia/vonzás van kettőnk között! És mégis... Összeáll egy olyan nővel, akiről megmondta, hogy nem is tetszik neki. Ebben logika?

2013. szept. 4. 23:58
 5/25 anonim ***** válasza:

Akkor kínálok harmadik verziót.


3, Együtt élsz vele, eltűröd hogy egyéb nőkkel is szexel, amíg a nővér nagy lassan kitalálja, hogyan iktathatna ki téged végleg a képből.

2013. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj v lepsz v ne keseregj itt. Tok gaz az egesz pali...!!!
2013. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Akit vinni lehet azt vigyék:) Segits a pasinak csomagolni, vagy te szedd össze a cuccod, és ints egy viszlátot.. nNem kell itt senkinek semmit beszélni, ha a pasinak ennyit jelentettél, akkor mi a kérdésed?


A "szivecskézős" liba meg úhy megfogja csalni, mint annka a rendje-ezek a vidéki libák ilyenek. Ez köztudott. Nem véletlenül "szívecskémezik" az aktuális egyedet, kevesebb a bukás lehetőségük, és a névtévesztésük. Ezt is az okosabb pasik kivétel nélkül tudják, az ostobák meg merédemlik.


Egy percig se bánkódj.. Már maga az irásod is arról tanúskodik, hogy ha lépsz csak nyersz.

2013. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Qrva erős kémia lehet, ha egy óra alatt lecserélt egy idegenre...
2013. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tűri a fene! :-)

Csak most piszok sz@r érzés. Áh, tényleg gáz ez az egész. Gondolom, az naiv feltételezés, hogy csak fekszenek egymás mellett, és nincs szex? :)

A nővérét meg azért nem értem, mert gyerekei vannak-miért nem azokkal foglalkozik, miért az öccsét kell irányítani?

Amúgy azért bánt ez az egész rohadtul, mert azért szép vagyok /ehhez a nőhöz képest meg pláne!/, elvileg eszem is van, állítólag szeret. Erre egy ilyen nőre cserél le? :S Egy átlagos negyvenes nőt képzeljetek el. Aki ráadásul az első talit ágyba szervezi... Ú basszus... Dühítő!

2013. szept. 5. 00:11
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9 Az a pasi téged nem szeret aki ezt meglépi. Nem is értem mi a kérdésed?
2013. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!