Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl rajta?

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival, minden klappolt közöttünk, úgy érzem túl naiv voltam, és bele szerettem.

Bele szerettem egy olyan emberbe aki tudtam hogy nő csábász,és tudtam hogy nem én leszek az aki megváltoztatja,még is hittem benne.

Elhittem minden szavát, azt hogy szépnek gondol, azt hogy velem akar lenni, hogy más nőnek nem mondta hogy komolyan gondolja.

Tévedtem, nem kellett volna elhinnem már tudom, megkíméltem volna magam egy csalódástól!

Az igazság az hogy az eszem mindig azt súgalta hogy ne higgyek neki, míg a szívem meg mást mondott, hogy adjam át neki magam. Jó volt hogy végre egy férfi, szeret, oda figyel rám.Akivel lehet nevetni, viccelődni és komoly dolgokról beszélni.

Ez a kis kapcsolat, még annak sem nevezném nem tartott túl sokáig, mind össze két hétig, és nagyon szégyellem magam. Sírni tudnék amiért elhittem minden kedves szavát.

Az igazság az hogy nem mondanám hogy vége van a kis románcnak de én azt érzem.

Ma reggel föl akartam hívni, de nem vette föl. Na és ő az akinél állandóan hangos a telefon, állandóan nála van, mert fontosabbnál fontosabb dolgok miatt hívhatják.

Nos nekem nem vette fel. Ezért vagyok benne biztos hogy már nem kellek neki, megkapott és ennyi volt a részéről.Viszont belőlem egy jókora darabot kitépett.


2013. szept. 5. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell óvatosabbnak lenned, és az ilyen 12 egy tucat pasikat még időben kiszórni és az olyan férfire figyelni, aki megérdemli.
2013. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ Az kapjon meg téged, akiről tudod, hogy emberileg nem a béka feneke alatt vánszorog.
2013. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy jól érzed, amit leírtál. Mégis megkérdezném, egyetlen egyszer próbáltad elérni és nem vette fel a telefont ? Biztos vagy benne, azért tette, mert le akar rázni ?
2013. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez sokszor igy van. beleszeretsz aztán megvolt az alkalom és vége. ne siránkozz a dolgon! tudom rosz dolog ez és fáj hogy ezt tette veled.. de ha nem felejtesz megfogja tenni mégegyszer. kezdi a kedves szavaival aztán te megint belezugsz és megint kihasznál.
2013. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint kedves 3-as egyetlen egyszer ma reggel, mi után kiírtam a kérdést itt ment el, na meg hívott telefonon, de én nem vettem fel, nem fogok akkor ugrani amikor ő akar. Ha nagyon akar, nagyon fontos vagyok számára újra keres! Nem szeretnék egy naiv kislány lenni.
2013. szept. 5. 08:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 A játszmázás mindig bukást szül.
2013. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de ha nem szeretnéï naiv lenni akkor is az leszel mivel mint most is arra vársz mikor leszel neki fontos. azt is eltudja veled hitetni!
2013. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sírva röhögök a reakciódon. Nem veszed fel mert nehogy már akkor beszéljetek amikor ő akar, aztán nemzethalált vizionálsz, ha nem veszi fel? És ha pl. éppen beszélt vkivel közben, te meg várakozó hívás voltál?
2013. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy éppen az aranyerét kenegette és azért nem vette fel a telefont?Hiszti.
2013. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!