Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt nők, hogyan dolgoztát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt nők, hogyan dolgoztátok fel ezt a traumát? Hogy legyek túl rajta, hogy verjem ki a fejemből azt, hogy elárult, megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Megbocsátottatok, vagy kitettétek,és elváltatok?persze a megcsalást is ki hogy fogja fel...van aki az alkalmi légyottot nem veszi komolyan,de az érzelmi kötődésest már igen...

2010. szept. 16. 06:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok haragtartó,túl tudok lépni dolgokon,sőt egyenesen megalkuvó vagyok,de nem tudtam megbocsátani még az alkalmi légyottot sem....

Megbocsátottam,azt hittem lezártuk,és folytathatjuk ugyan úgy a házasságot,de csak dolgozott bennem a sértés és 4 hónap múlva válás lett a vége...

Szóval nem tudtam túl lépni a dolgon,pedig nagyon akartam....

2010. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%

engem a barátom csalt meg egy discoban...

és le is tagadta.

3napja szakítottam vele, pedig csak csók volt.

Én nem vagyok hajlandó mással osztozni a pasimon, ha meg megcsalt vigye a csaj. Nemérdekel bármennyire is fáj.

Nekem is fáj, nagyon, annyira szeretem:(

Én sem tudom hogyan lépjek túl rajta.

Átérzem a helyzetedet sorstárs:(

18/L

2010. szept. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még férjem,de volt egy 6 éves kapcsolatom.Az 1.év után csalt meg az akkori párom.Sajnos ő úgy alakította, h. a végén még én voltam a hibás,mert számonkértem stb.Szerelmes voltam és vele maradtam,de évekig tarott mire újra meg tudtam bízni benne,de amikor már megbíztam benne, rájöttem h. ez csak azért van,mert kiszerettem belőle.
2010. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Engem hosszú házasság után csalt meg a férjem,egy sokkal fiatalabb nővel.azt hittem, könnyen túl leszek rajta,mert már nem szeretem, de SAJNOS NEM!Haragszok magamra ,mért rágom magam rajta,de végülis a gyerekeim apja,és sok emlék fűz hozzá...meg persze a sértett női önérzetem...Erre kéne egy jó recept...
2010. szept. 16. 07:25
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Engem a barátom csalt meg anno, megbocsájtottam mert szerettem és visszacsábítottam, DE rövid idő után már nem kellett, ott hagytam. Baromira fájt és úgy éreztem, akkor elmúlik a fájdalom, ha újra az enyém, hát nem így történt, mert nem tudtam már ugyanolyan boldog lenni vele. Tudtomon kívül azzal, hogy én hagytam ott őt, nagyon meggyötörtem, talán ezt érdemelte.

Neked kell eldöntened, hogy szereted-e, elfogadod, hogy miután megbeszéltétek, nem hozod újra fel a témát, szóval túl tudsz rajta lépni. És nem bántásból, de ebben mindketten hibásak vagytok, talán már nem törődtél vele annyira és máshol kereste vagy nem volt jó a sze*x, ezt meg kell beszélnetek és ha folytatjátok, akkor tisztába kell tenni a dolgokat és elmondani egymásnak, kinek mi nem volt jó, változtatni rajta. Nem lesz olyan már soha, mint régen, tehát fogadd el az új helyzetet, de mindenképp le kell ülni és megbeszélni.

Már én is hosszabb házasságban élek, ha most megcsalna nem tudnám megbocsájtani és valószínű elválnánk, de tuti nagyon szenvednék. Ettől függetlenül próbálnék ember maradni és nem marakodnék, hibáztatám, utálnám mert a gyermekeimnek szüksége van rá is, az én utálatom átragad. Javítok talán megbocsájtanám magamban mert úgy könnyebb élni, de a falat ami a megcsalással közénk került nem bontanám el és neki sem engedném, hogy újra közel kerüljünk. Talán tudtam segíteni :)

2010. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátottam neki. És tudok bízni is benne.

Igaz, nálunk nem véletenül kiderült a dolog, hanem amikor először lefeküdt a lánnyal, utána rögtön elmondta nekem. És azt is, hogy akkor most engem elhagy, mert ő ilyet nem akar játszani.

Három hónapot együtt volt ezzel a lánnyal. Aztán rájött, hogy tulajdonképpen nem is őt szereti, hanem engem.

Most együtt vagyunk megint. Az eset óta két év eltelt. Én tudok bízni benne szerencsére, mert megcsalt, de el nem árult. Persze néha előkerül a dolog, akkor a fejéhez vagdosom, mert azért 100%-ig nem lehet ezt megbocsátani, de a hétköznapjainkat nem befolyásolja.

2010. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani a megcsalást, még egyetlen csókot sem. Ha erre van szüksége, akár csak "vadászatra", akár konkrétan egy másik nőre, akkor egész biztos, hogy nem szeret engem igazán, nem jó neki velem, és akkor nincs értelme együtt lenni. Hogy adnék-e neki második esélyt, azt nem tudom, valószínűleg nem, mert ott maradna bennem, hogy ha egyszer megtette, megteheti másodszorra is, tehát oda lenne a bizalom, ami nélkül megint csak nincs értelme egy kapcsolatnak.
2010. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Rengetegen nem hiszik el..., romantikus vakon bízni, pedig SAJNOS szinte mindenkit érint.
2010. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem csak megcsalt, de kibeszélt ,elárult,be se akarta vallani.Azt mondta,nem lehetett mostanában hozzám szólni,meg még nem volt biztos a dologban....mikor lett volna biztos.Egy sunyi, gerinctelen féreg.És a ribije azt mondja, én kergettem szegényt a karjaiba...
2010. szept. 16. 08:09
 10/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez attól is függ, hogyan viselkedik a férfi a megcsalás után, és persze közbe is.

Hogy például mennyire alázza meg ezzel a nőt.

Érződik-e rajta hogy megbánta-e.

Csaltak már meg, és a pasi elég flegmán állította be, és ráadásul fél város tudott róla.

na nem bocsátottam meg, sőt megbosszultam.volt olyan h. tagadta(a mai napig tagadja)h. lett volna vmi.és "hiszek" neki, nem tudom rábizonyítani, h. tényleg lett is volna valami, de azt is tudja ha a kérdés is felmerül bennem a megcsalással kapcsolatban kidobom.

2010. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!