Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvetetnél egy gyereket a...

Elvetetnél egy gyereket a férjed kérésére, ha van rá esély, hogy nem tőle van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
nem.
2013. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
igen
2013. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
A kapcsolatotoktol függ. De az már nem igazán jo jel, hogy más lehetöség is felmerül benned. Miért vagytok még együtt? Miért nem az esélyes apával vagy?
2013. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Egy egészséges női lélekben komoly traumát okoz az abortusz, így csak akkor állok mellette, ha a gyermek biztosan testi illetve/vagy szellemi fogyatékossággal jönne világra, vagy ha a lány tinédzser, és sem lélekben, sem testileg, sem anyagilag nem áll készen az anyaságra(illetve extrém esetekben, például nemi erőszak útján esett teherbe.)

Kérdés az, hogy a férfi, akitől a gyerek van, mennyire támogatna-e, ugyanis a férjed előbb vagy utóbb elhagyna, hiszen nem bírná elviselni hűtlenséged "gyümölcsét", így nagy eséllyel egyedül maradnál, a gyermek pedig apa nélkül nő fel. Ha pedig szereted a férjed, akkor akaratodon kívül is enyhébb gyűlölet gyülemlene fel benned, amiért a gyermek miatt hagyott el a férjed.

Annyira körülményes ez az egész, hogy lehetetlen csak így választ adni.

2013. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha a megcsalást eltűrte, eltűrheti a kakukkfiókát is.


Senki kedvéért nem vetetnék el gyereket, csak ha én magam vagyok meggyőződve róla, hogy az a helyes lépés. Nem vagyok abortuszellenes, de annak sosincs jó vége, ha ezt valaki más kérésére teszi az ember.

2013. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Soha. Nem a gyermek tehet róla, hogy létezik. A saját gyermekem élete árán tartsam fenn a házasságomat? Az is nagy baj, ha valaki hűtlen, minek akkor ezt még abortusszal súlyosbítani? Hova vezet ez?
2013. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, bár az még biztosabb, hogy nem csalnám meg a férjem.
2013. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult, akkor sem. Viszont elválnék, mivel ezek szerint a férjed úgy véli, nem övé a gyermek, nem akarja más gyerekét felnevelni.
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Ha megszülöd és együtt maradsz a férjeddel, mindig benne lesz a tüske, hogy nem az ő gyereke. Akkor is ha szereti.


Ha nem maradtok együtt és megszülöd, (gondolom a biológiai apával sem leszel együtt) akkor eleve csonka családba születik.


Gondold át: CSALÁDOT AKARSZ, vagy GYEREKET?


Ha voltál annyira ....., hogy megcsalod, miért nem védekeztetek? Utána is lehet.


Szerintem jogos amit a férjed kér.

2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a férjemet szeretem, akkor igen. De ha a másikat szeretem, akkor nem.
2013. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!