Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? M

Mit csinálnátok? M

Figyelt kérdés
Anyám kb 5éve csalja apámat egy idiótával. Egy év után kiderült, de apám adott még egy esélyt. Viszont azóta is tart folyamatosan, de csak én tudom. Azért nem mondok semmit apámnak, vagy a tesómnak, mert nem akarom tönkre tenni az életük. Szerintem apám is tudja, csak nem akar róla tudomást venni, mert akkor hiábavalóvá válna az élete... Tesóm is sejti, de már nem is lakik otthon, összeköltözött a barátjával... Mit tegyek ha anyám dugi telefonjából kinéztem a palimadár számát? Nem lehet valahogy megszívatni? Sorozatos reklámot küldeni a telefonjára, vagy hírdetéseket, ilyesmi. Ti mit csinálnátok?
2013. szept. 7. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkeresném és megsimogatnám egy fa testápolóval.
2013. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is megpróbálnám kitörölni a számot! Vagy küldeni mindkettőnek levelet úgy, mintha a másik írta volna: bocs, de én már nem szeretlek, felejtsük el a dolgot, ne is keress! - vagy valami hasonlót.

Esetleg rendelnék a neten anyámnak egy vibrátort, meg síkosítót. XD saját névre, de úgy átadni egy levéllel, mintha a palija küldte volna!

2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor miben különböznék tőle? 24éves vagyok, megjártam a poklot, drogfüggő voltam, sok kemény dolgot megtettem, hogy hozzá jussak a napi adaghoz, de megváltoztam,voltam csöves külföldön, erős lettem, aztán munka mellett lediplomáztam és kialakult bennem egy mély hazaszeretet, amit ki is szeretnék bontakoztatni majd idővel. Most ezt az egészet tegyem tönkre egy ilyen hülyeséggel?
2013. szept. 7. 18:49
 4/7 A kérdező kommentje:
a második hozzászólónak: köszi, de te is tudod, hogy azzal semmit nem érnék el, csak max 5percig, amíg a egyik nem kezdi el kérdezgetni a másikat?
2013. szept. 7. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként csak a titkosított számát tudom (neki is van élettársa, csak krni járnak össze), már a nevére nem emlékszem biztosan...
2013. szept. 7. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a te dolgod. Apádnak elmondhatod.
2013. szept. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! Kedves #6-os, miért mondaná el az apjának? Nem olvastad, hogy összeakarja tartani a családot?! Ha elmondaná, úgy pont, hogy szétrombolná!
2013. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!