Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lehetne visszatekernétek...

Ha lehetne visszatekernétek az időt? Valamit másképp csinálnátok? Mi az, amit megbántatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok az életemmel.Semmit nem csinálnék másképpen.Azt viszont néha sajnálom,hogy az idő fogytával sok mindent nem láthatok,tapasztalhatok meg a világ csodáiból.
2013. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt bántam meg,hogy kb.15 évvel ezelőtt elég jól kerestem kb.2.5 évig és semmit nem spóroltam belőle.Ha akkor spóroltam volna,előrébb tartanék.(20 éves voltam akkor)
2013. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyetem előttre mennék vissza, hallgattam másokra és a béna büfészakra mentem, ráadásul voltam olyan hülye, hogy el is végeztem pedig nem érdekelt és máshová akartam menni, ahová fel is vettek volna és akkor most piacképes diplomám lenne.
2013. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én néhány dolgot másképp csinálnék: egy ismerősöm lány létére kezdeményezett! Nagyon tetszett nekem is ő, de amikor bevallotta, teljesen "szoborrá változtam", nem tudtam, hogy reagáljak rá.

Sajnos a haverjaimmal pedig volt 1-2 balhés esetem, utólag persze rájöttem, hogy a hülyék előtt jobb megválogatni a szavakat!

2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem mondtam meg valakinek akkor és ott, hogy szeretem. Így hoppon maradtam.
2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Főleg az lenne érdekes, ha kísérletezni lehetne, hogy egyes helyzeteket vagy időszakokat hogyan lehetne másképp végigcsinálni. :)

Az ember életében szokott lenni pár dolog, amit megbánt (nekem is van), de azokon kívül is lennének olyan dolgok, amivel kísérleteznék, ha többször vissza tudnék utazni egy adott időbe. :)

2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De vissza ám... Akkor lehet most élném az életet, mint rég és sokkal, de sokkal előbbre tartanék, de ugye ez nem biztos, mert még mindig előttem áll az élet végül is, csak elég rossz irányba változtam meg :/
2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak az egyetemet csinálnám másképp. De azt most fogom bepótolni :)
2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy élnék a lehetőséggel!


Az első adandó alkalommal leosztanám a nagyképű barcikai parasztgyereket, aki most a hátam mögött pofázik rólam, mert gyáva volt a szemembe mondani a véleményét. Kétszínű k*cs*g.

2013. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
még szép, mindent másképp csinálnék, nem cseszném el az életemet. és akkor most nem ott tartanék, hogy legszívesebben megdöglenék, hanem lehetne egy jó kis életem.
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!