Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők (/lányok)...

Vannak itt olyan nők (/lányok), akik nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Főként a 10 év alattiakra gondolok.

Ha lehet,kort,illetve egy rövidke indokot is írjatok :)



2013. szept. 8. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/298 anonim ***** válasza:
80%

Miért szeretném idegen emberek gyerekeit?

26/L

2013. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/298 anonim ***** válasza:
85%

Általánosságban nincs bajom a gyerekekkel.

Nekem csak a vadidegen, neveletlen gyerekek azok, akire azt tudom mondani, hogy nem szeretem őket.

Tudod, akiket a szülei semmire nem tanítanak meg, és soha de soha nem szólnak rájuk semmiért. Gyakorlatilag antiszociálisnak tartom őket, amikor látom, hogy mit megengednek maguknak és a szüleik mit megengednek nekik.

Ők azok zavarják embertársaikat, és anyjuk-apjuk szerint ez így van jól, hiszen Ő MÉG CSAK GYEREK.

Na őket ki nem állhatom.

De összességében azért nem mondanék ilyet,vannak nagyon aranyos gyerkőcök, és a kicsi rokonaimat is szeretem. Velük az egyetlen, amit nem akarok, hogy nekem kelljen valamiért vigyázni rájuk.

De azért jól kijövök velük. Játzsani határozottan szeretek velük :) Etetni, tisztába tenni, na ilyet nem vállalok.


Nekem nincs gyerekem, és nem is szeretnék.

33N

2013. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/298 anonim ***** válasza:
77%

Én nem szeretem őket. Fogalmam sincs miért, nekem ez természetes. Egyszerűen nem találok bennük sok érdekes vagy vonzó dolgot. Azért is mert én vagyok a legkisebb a családban ezért mindig felnőttekkel voltam körülvéve. Meg nagy szerepet játszanak benne a szülők (legfőképpen az anyák). Egyszerűen olyan visszataszító módon tudnak viselkedni, hogy az egésztől rosszul vagyok.

A múltkor például jöttem biciklivel egy szűk helyen és majdnem fejreálltam, mert a bokor mögül hirtelen elősétált egy kisgyerek. Utolsó pillanatban leszálltam, de még utána is, hogy próbálok eloldalazni mellettük, a gyerek csak áll, bámul fel rám nyitott szájjal, jó hogy a nyála nem csorog le. Még véletlenül se állna arrébb! Most komolyan, hogy lehet valaki ilyen életképtelen? Vagy ilyen korban természetes, hogy a gyerek alapvető veszélyeket nem lát? Régebben ez nem volt így. Aztán még anyukának állt feljebb, hogy én nem köszöntem meg, hogy elmehettem mellettük ( mert félreállásnak nem nevezném azt, hogy 3 gyerekkel meg egy babakocsival bedugaszolta magát a fél méter széles járdára, egyik oldalon kerítés, másik oldalon árok)...

22L

2013. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/298 anonim válasza:
88%

nekem úgy van,hogy nem is az hogy nem szeretem,csak egyszerűen nem tudok mit kezdeni velük,a kicsikkel főleg,nem tudok nekik gügyögni meg ilyenek,meg úgy beszélgetni,sem tudok velük,mert ugy mit lehet beszélni egy 6 évessel?

20/l

2013. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/298 anonim ***** válasza:
93%
Én igazából a bunkó babakocsisokat utálom,akik arrébb nem mennének a kocsival,mert ők babakocsival vannak.
2013. szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/298 anonim ***** válasza:
88%
30N
2013. szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/298 anonim válasza:
64%

Utálom a világ összes elkényeztetett kis dögét. Egyszerűen rühellem hallgatni a nyígásukat, és az összes kínjukat. Remélem az enyéimet nem fogom...

18/L

2013. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/298 anonim ***** válasza:
78%

#3-nak: biciklivel nem közlekedhetsz a járdán. Ha nincs bicikliút, akkor az úton kell menned. Csak azért mondom, mert ezt sokáig én sem tudtam, csak amikor hasonló esetben találtam magam, mint Te, csak még az apa is ott volt és majdnem leszedte a fejem. Azóta nem megyek még véletlenül sem a járdán bringával, ezek szerint igazuk volt.


Egyébként nálam is az a helyzet, hogy alapvetően kedvelem a gyerekeket, meg aranyosak, jó dumáik is vannak, de nem tudom, hogyan kellene hozzájuk viszonyulni. A neveletlen gyerekektől én is kivagyok, ugyan úgy a bunkó anyukáktól is. Sajnos azt sem bírom elviselni, amikor egy gyerek el van kényeztetve. Valahogy nem tudom kezelni a gyerekekkel kapcsolatos szituációkat. Pl. párom öccsének a kisfia 3 éves. Ha 3 méterrel odébb van a nagyanyja és csak én vagyok vele vagy csak párom, akkor legörbül a szája, akármilyen kedves is vagyok vele, és nekiáll ordítani. Pedig nagyi látótávolságban van. De lehet, hogy csak azért, mert 3 havonta látjuk párommal a gyerkőcöt (200 kmr-e laknak) és így neki kicsit idegennek számítunk. Nem tudom, de ilyenkor szívrohamot kapok meg elég rosszul esik, rögtön sietünk a nagyihoz. Meg ha nem figyel rá valaki, akkor rögtön kiabál, nem számít, ha az anyja éppen vlmi mást csinál, rögtön lökdösi és ordibál. Lehet mondani, hogy azért, mert gyerek, de nem látom a nevelési szándékot, senki nem szól rá. Elég rosszak sajnos a tapasztalataim a gyerekekkel kapcsolatban. Lehet, csak én nem vagyok elég toleráns? :(

23/L

2013. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/298 anonim ***** válasza:
85%

Amikor játszani, babusgatni kell, akkor elvagyok vele/velük, de ha már bőg, mert éhes, mert bepisilt, vagy mert "csak", esetleg hisztirohamot kap, mert nem kap csokit, na akkor végem.

17/L

2013. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/298 anonim ***** válasza:
77%

Igen! Én kimondottan nem szeretem a gyerekeket!

18/L.

2013. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!