Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tudatosan szinglik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudatosan szinglik, vagy azok akik nem akarnak gyereket és nem is szeretik a gyerekeket ugyan olyan defektesek mint a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:56
1 2 3 4
 1/35 szamóca. ***** válasza:
100%
miért lennének már?
2011. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen nem akarnak gyereket...
2011. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Adri244 válasza:


Egyáltalán nem!

2011. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A tudatos szingliség, vagyis mikor eldönti valaki hogy neki senki se kell, az azért lehet mert pl korábbi tapasztalatai alapján így döntött. Ez lehet ideiglenes állapot is.. A szexuális beállítottság viszont nem elhatározás kérdése (szerintem) és legtöbbször nem is ideiglenes:)
2011. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem függenek össze.
2011. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Aki ilyen kérdés tesz fel , szerintem inkább az a defektes:).

Már nem a középkorban élünk , hanem a 21.században. Jogunk van eldönteni, hogy szeretnénk-e gyereket vagy sem. Nem lett minden nő úgy 'programozva', hogy feltétlenül gyereket szüljön. Van akiben nincsenek meg az anyai ösztönök, akkor az minek szüljön?Csak azért, mert a társadalom elvárja..-.- Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, vagy ha igen az elég szomorú..

2011. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
én nem gondoltam semmit, sőt még homokos sem vagyok, de azzal szokták őket leginkább megfogni a vitákban hogy a család papa mama gyerekek, azért papa mama mert nekik lehetnek gyerekeik és ez a természet rendje stb, de az nem a természet rendje hogy az embernek pár kell azért hogy közösen neveljék fel a gyerekeiket? gondoltam hogy a szinglik sem épp erre törekednek... és ugye az ember alapvetően úgy van programozva hogy az ellentétes nemüeket szereti ugye- a fajfenntartás miatt, de akkor úgy is van programozva hogy szereti a gyerkeket és akarjon is - ugyan ezért, na ha valaki a saját neméhez vonzódik akkor ez ellen a tövény ellen vét, de ha valaki nem akar és nem is szereti a kölyköket akkor is ugyan ez ellen a törvény ellen vét, akkor hol a különbség?
2011. ápr. 16. 11:08
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 11:05-össel is, meg a kérdezővel is. Hiányzik belőlük az anyai ösztön, és épp ezért "defektesek".
2011. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen logika alapján igazad lenne, csakhogy nincs ilyen törvény, ezt csak a homofóbok találták ki. Lehet, hogy ők állati szinten vannak(biztos) és az ösztöneik parancsolnak nekik (fajfenntartás,fajfenntartás,...), de ez - bármilyen fura - nem mindenkinél van így. Ettől még nem defektes. Ha tudatos elhatározás, hogy szingli, akkor sem, és ha más nemhez vonzódik, akkor sem.

Üdv, egy (szerinted) defektes szingli

2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"Hiányzik belőlük az anyai ösztön, és épp ezért "defektesek"."


Arra vagyunk hivatottak, hogy gyereket szüljünk és fenntartsuk az élet körforgását. A defektes viszont az, aki szellemileg visszamaradott ,fogyatékos. Erre mondanám azt, hogy defektes. Akiben nincsen anyai ösztön arra max. annyit mondanék, hogy a természet szelektációja. - de az nem egyenlő azzal, hogy így defektes lesz valaki.

Az embert nemcsak az határozza meg, hogy tud-e vagy akar-e gyereket ,szülni. Aki ember tud maradni minden körülmények között, az nem defektes.

Sajnos van akinek a gyerekszülést jelenti az élet, amint felnőttkorban él. Nem mindenkinek. Akkor ez miben különbözik attól, ha valaki karrierista akar lenni, vagy otthonülős anyuka? Nem magunk választjuk életünk sorsát? Én sem foglalkozok azzal, aki nem gyerekneveléssel akarja tölteni a következő 10 évét, vagy nem foglalkozok azzal, aki a munkájának él. Aki emiatt lenézi a többi embertársát, én azt nevezném defektesnek.

2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!