Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerettetek már bele...

Lányok! Szerettetek már bele 40-es, nős férfiba? Lett belőle valami? 23/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nős nem volt, mert addigra elvált mire képbe kerültem, de nem lett belőle semmi hosszabb távon - illetve egy ideig együtt voltunk, aztán ahogy eljutottam oda, hogy családot szeretnék, ő addigra nem akart a kora miatt, úgyhogy leléptem egy korombelivel.
2013. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes voltam, de iszonyatosan vonzott az egyik 50-es tanárom. Nem lett semmi, nem is volt, nem hiszem, hogy lett volna hozzá erkölcsöm. Ráhajtani, tönkretenni a házasságát, úgy, hogy emelett még a tanárom is... nem akartam ezt. 19/L
2013. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vedd elő a józan eszedet ! Most nem a korkülönbség a fő szempont ,hanem ,hogy NŐS !!!! Ne akarj szétszakítani egy családot ! Leejével a viszony,lehet a csávó azt állítja rég megromlott a nejével a viszony,de ez közel sem biztos .Lehet az "úriember" teszi most a szépet neked,hogy bejusson a bugyidba ,de ne dőlj be neki ... Egy kicsit próbáld beleképzelni magad a neje helyébe is ... Nem ez a te utad ,keress egy szingli csávót ,mindenki jobban jár !
2013. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Lett,házasság,gyerek.
2013. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*Lehet a csávó azt állítja a nejével már rég megromlott a viszony...
2013. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de az apósom egy nála 25 évvel fiatalabb nőért hagyta ott az anyósomat. Lett belőle házasság, gyerek - aztán a friss húsra is ráunt, őt is csalni kezdte, úgyhogy elváltak.

Őszintén szólva nem szakadt meg a szívem a nőért.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm igen. Utána nem sokkal elvált a férfi, DE NEM A LÁNY MIATT! Már egyébként is válni akart, csak megvárta, amíg a lánya dönthet a saját elhelyezéséről, hogy ne kelljen pereskedni. Azóta együtt vannak, szeretik egymást, de ez komoly kompromisszumokkal jár. Például, habár ezt nem mondják ki, a lány sosem lehet az első, hiszen az a gyerek. Egy negyvenes férfi olyan amilyen, nem tudsz már rajta semmit változtni, még azt se, hogy hajtsa le a vécéülőkét. És persze a férfi már majd ötven lenne, mire a nő odajut, hogy szülne gyereket. Vagy mikor a nő még negyvenes, ereje teljében van, a férfi már hatvanas nagypapa lesz, és akkor még az esetleges gyerekük sem felnőtt. Nem véletlen, hogy ezt a korkülönbséget már túl nagynak tartják. Ez nem előítélet, vagy társadalmi beidegződés. Ez tapasztalat és józan gondolkodás.
2013. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3-as állítsd le magadat! Senki nem írt olyat, hogy szét szeretnék egy családot szakítani! Azt sem írtam, hogy ennyi idős férfi teszi nekem a szépet! A kérdéseimből, hogy szűrtél le mégis ennyi infót? Nem kell a belemagyarázás, csak azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik a kérdésekre akarnak válaszolni, köszi!

Azt meg hozzáteszem, hogy egy ilyen dologból is csak akkor lehet valami, ha a nős férfi is akarja, akkor pedig nem egyedül a nő a hibás, sőt... A nőnek ugyanis nincs vesztenivalója, a férfinak viszont van, neki kellene mérlegelni, hogy megéri-e vagy sem, hogy elveszítse a családját, ha úgy dönt megéri, akkor szíve joga. Ha újból szerelmes lesz, akkor miért ne kezdhetne új életet más nő mellett? Lehet a feleség is jobban jár ilyenkor, nem kell tovább egy boldogtalan kapcsoltaban élnie, ő is újrakezdheti. És ne legyünk álszentek, sok itt is ítélkező emberrel bármikor megeshet ilyen dolog, mert a szerelem nem úgy működik, hogy előre el lehet tervezni, ezt senki ne felejtse el...

2013. szept. 8. 15:25
 9/21 A kérdező kommentje:
A többieknek egyébként köszi, jár a zöld kéz.:)
2013. szept. 8. 15:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, Isten ments. De apám ezt csinálja. Már elvált ő is édesanyámtól. A legutóbbi "nagy szerelem" 6 évig tartott, tovább mint bárki gondolta volna. 47 éves fejjel összeállt egy 23 évessel. A csaj egy igazi státuszszimbólum volt, amikor az ájfón, és a drága kocsi nem elég. Vagy jár hozzá?


Na mindegy, most lett vége, és már megvan az új hölgy. Ő egy kicsit értelmesebb, és ő már legalább 26-27 éves. A bibi csak ott van, hogy a csajszi gyereket akar. Hát ez sem lesz egy hosszútávú kapcsolat.


Nekem ennyi tapasztalatom van, bőven elég is. De akik szerint ez természetes, árulják már el, hogy a szexen és a vásárláson kívül, miről szól egy ilyen "apám lehetne" kapcsolat? Beszélgetni tudtok? Értelmes dolgokról, életről, a világról, történelemről, jövőről (stb)??? El nem tudom képzelni.

2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!