Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves lányom bejelentette,...

A 16 éves lányom bejelentette, hogy beleszeretett egy 32 éves férfiba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfi is szeretne vele összejönni, de nem értem, hogy ennyi idősen mégis mit akar egy ilyen fiatal lánytól. Gondolom a kihasználni, mivel a korosztályának nem kell.
2013. febr. 22. 20:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Nem engeded. Csávónak eltöröd a lábát, ha közel jön.
2013. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
55%
A saját történetem bár igaz én 18 éves voltam, akkor a férjem 33 éves volt, egymásba szerettünk 1 év múlva összeházasodtunk megalapoztuk a jövőnket saját szép nagy kertes házat vettünk hitel nélkül és jöttek a gyermekek két lány és egy fiú született rövid időn belül, nagyon jól működő házasságban élünk boldogságban kiegyensúlyozottan!
2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
29%
a kor csak egy szám. szinte semmit nem jelent
2013. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
74%
Hol laktok? Ha gondolod segíthetek rajta. 18 vagyok, elcsavarom a fejét aztán lelépek. :D
2013. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%
A jó ******* ******* anyját azoknak a liberális tököknek akik ilyen kis gyerekekkel tervezgetnek.....HÁNYINGER!!!
2013. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
A lányod még gyerek. Ez főleg akkor érvényes, ha egy kétszer annyi idős férfi környékezi meg. Nem tudom elképzelni, hogy illenének egymáshoz. Legfeljebb ideig-óráig, amíg döbörög a szerelem.
2013. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
39%

Nos kb en is ennyi idos lehettem amikor sokkal idosebb pasiba zugtam bele kb ennyi idos lehetett és minél jobban tiltottak annal jobban ragaszkodobb lettem az illetohoz ha tiltakozol akkor csak elfog tavolodni tolled a lanyod.

Szerintem meg kell ezt beszelni mondd el a velemenyed de el kell fogadni aztan majd sajat maga rajon hogy jo ez neki vagy sem.Az en anyukam is nagyon ellenezte ami egyre jobban megrontotta azt a halvany jo viszonyt is ami volt koztunk ezt nem szabad hagynod te az anyukaja vagy és ki kell allnod mellette barmit is valasztott az o szive.

Lehet h a pasi is beleszeretett a lanyba ezt nem tudhatjuk ezert kell jo viszonyt tartanod a lanyoddal es o majd beszelni fog elmondja hogy mit gondol meg mi volt es akkor tudni fogod hogy mire hajt a pasi.

Ha a lányod elég okos es tudja hasznalni az eszet akkor o maga is rajon hogy a pasi csak szexet akar vagy valami komoly

2013. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
72%

Olyan nincs, hogy nem lehet eltiltani. A húgom is ennyi idős, mikor egy cigánnyal akart járni, gond nélkül eltiltottuk tőle, pedig aztán a hugi nehéz eset.

Suli után azonnal hazajön, nem megy sehova, baromi könnyen meg lehet oldani... Aki azt mondja, nem, az tehetetlen.

2013. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsánat, de milyen komoly dolgot tervezhet egy 16 éves kis tanuló lánnyal egy 32 éves férfi? Esetleg taníttatni akarja?!
2013. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
56%
Apakomplexus. Ma a lányok/nők hamrada ebben szenved.
2013. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!